Po flashu nie czyta płyt

xiang

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam następujący problem z konsolą mianowicie po flashu nie czyta żadnych płyt oryginalnych czy też nieoryginalnych obojętnie czy to jest film, gra czy muzyka nic nie czyta. Po włożeniu płyty na ekranie jest odczytywanie laser zakręci płytą raz po czym staję i napisane jest otwórz napęd.
Myślałem że to wina lasera ponieważ u was czytałem że jeśli się nie odepnie lasera przy flashu może on się zepsuć. Postanowiłem pożyczyć od kolegi laser z jego konsoli wymieniłem go jednak dalej jest to samo. Już nie wiem czego to może być wina. Czyżby napęd nadawał się na śmieci? Ale chyba jak by tak było to w ogóle by nie działał (chodzi mi o usterkę mechaniczną). Bardzo proszę o pomoc może coś poradzicie.
Jutro spróbuję jeszcze raz wgrać. I teraz jakiego flasha wgrać by czytał nieoryginalne? (Odkąd konsola nawaliła minęło sporo czasu, więc na bieżąco nie jestem
Mam nadzieję że coś podpowiecie. Z góry dzięki.Pozdrawiam.

Napęd do Liteon 74850C
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hmmm nie jestem pewny ale moze byc zly klucz w napedzie
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co pamiętam , to przy złym kluczu i tak działają filmy DVD. On pisze , że filmy mu nie działają , ale jakie? Próba DVD , jak palnie to masz zły key.
 

TigraTeam

Banned
napewno zle fw w napedzie
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wrzuć film DVD do napędu jak działa poprawnie to zły klucz.
 

xiang

Świeżak
Świeżak
Więc włożyłem oryginalną płytę DVD, która na odtwarzaczu działa, jednak na mojej konsoli jej nie odczytuję.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik

xiang

Świeżak
Świeżak
Wgrałem do konsolki plik o nazwie "orig-02510C-1c000.bin" jest to oryginalne FW tak?
Jeśli to wgrałem to powinno mi odtworzyć orginalny film DVD?
Druga sprawa że mi inne napisy w JF wyskakują niż koledze, który zamieścił TUTKA.
Za jakiś czas postaram się wrzucić screeny.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Wgrałem do konsolki plik o nazwie "orig-02510C-1c000.bin" jest to oryginalne FW tak?
Jeśli to wgrałem to powinno mi odtworzyć orginalny film DVD?
Druga sprawa że mi inne napisy w JF wyskakują niż koledze, który zamieścił TUTKA.
Za jakiś czas postaram się wrzucić screeny.
Jakiego masz Dash'a?
 

xiang

Świeżak
Świeżak
a da się to sprawdzić poza konsolą? Ponieważ niestety na chwilę obecną nie posiadam pada.
Jeżeli się nie da to dopiero w następnym tygodniu będę znów próbował.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Napęd do Liteon 74850C
Wgraj odpowiednie FW pod ten napęd (te sprzed zmiany napędu w 02510C), jak w poradniku.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Wrzuć loga z JF.
 

xiang

Świeżak
Świeżak
Więc tak. Najpierw mataman log wrzucę później teraz nie mam dostępu do komputera na którym robię flash.
~adam34689 W sumie już zgłupiałem:redface-new: jakie FW mam wgrać?
W sumie wcześniej było coś takiego za po aktualizacji cofała się przeróbka i też musiałem wgrać inny FW i poszło bezproblemowo (już nie pamiętam jaki to był FW),po tym przynajmniej jakieś gry działały ale zachciało mi się grać w nowsze gry :stupid: i stąd chciałem aktualizacji.
 

TigraTeam

Banned
0251-v3.0.bin
 

xiang

Świeżak
Świeżak
ja wgrywałem bodajże 0251-v2.0.bin.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
To wgrywałeś LT+2.0, wgraj ten plik który podał @!TigraTeam, to jest LT+3.0, ściągnij inną paczke :)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

xiang

Świeżak
Świeżak
Wgrałem i to samo. Właśnie mi się przypomniało że kolega jak podłączał napęd to prawdopodobnie odwrotnie kabel od zasilania podłączył i się zaświeciły 3 czerwone diody po czym xbox został wyłączony. Teraz owe czerwone diody się nie świecą, ale może to przez to coś nawaliło.
Jak tak to mam nadzieję że w napędzie. Tylko czy po odwrotnym połączeniu działał by napęd czyli wysuwał się, odczytywał klucz, wykrywał by go komputer?
Jak myślicie napęd do zmiany?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Wgrałem i to samo. Właśnie mi się przypomniało że kolega jak podłączał napęd to prawdopodobnie odwrotnie kabel od zasilania podłączył i się zaświeciły 3 czerwone diody po czym xbox został wyłączony. Teraz owe czerwone diody się nie świecą, ale może to przez to coś nawaliło.
Jak tak to mam nadzieję że w napędzie. Tylko czy po odwrotnym połączeniu działał by napęd czyli wysuwał się, odczytywał klucz, wykrywał by go komputer?
Jak myślicie napęd do zmiany?
Zespoof'owałeś klucz napędu z FW?
 

xiang

Świeżak
Świeżak
Tak. Po kliknięciu klucz z paru znaków F zmienił się w mój
 

Do góry Bottom