Po jakim czasie ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

OrangeMan

Użytkownik
Użytkownik
Po jakim czasie u was konsola robi sie ciepla ?
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Bez kitu ja nigdy nie widziałem żeby moja konsola była ciepła lub gorąca! Przynajmniej jak dotykam obudowę z góry i boków nawet ostatnio jak grałem 20 godzin w Deus Ex. Z wnętrza też jakieś specjalnie gorące powietrze nie leci. A mam Elite z Jasperem
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
slimka się szybko nagrzewa na dashu w 30min w grze okolo 10min
 

FoX94

Użytkownik
Użytkownik
''nagrzewa się'' to znaczy ''wydala'' ciepłe powietrze ;F dotknij boki lepiej u mnie po 30 min czuć ''coś'' (Mafia 2,Tekken6)
 

maciejq

Banned
Użytkownik
moja z iextreme 1.6 czyli troche starsza, jeden z pierwszych wypustow z jasperem juz nie nagrzewa sie specjalnie... bynajmniej nie zauwazylem tego.
 

kania-ssj4

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko zależy gdzie masz tą konsolę położoną....Jak masz swobodny przepływ tak żeby było z 15 lub 20 cm. wentylatory od jakiejś zabudowy czy coś takiego to napwet nie powinna być ciepła...Mam elite z rok i nigdy nawet nie była ciepła nawet po graniu w dantes do 5 nad ranem...A włożyłem ją w szafkę pod telewizorem i wystarczyła godzina grania żeby gotować na niej jajka i tosty^^....A i slim chyba szybciej się nagrzewa...Nie prawda?
 

mlkgmk

Banned
No własnie wy mowicie przede wszystkim o elite, arcade które z odprowadzaniem Ciepła miały problem wiec nie bylo jego czuc. Jezeli chodzi o slim to jezeli bok jest cieply to mozna tylko sie cieszyc ze cieplo jest dobrze odprowadzane więc - xbox 360 slim musi byc cieply przy wylocie powietrza:)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom