Po przeniesieniu gier na inny dysk, fsd nie widzi okladek

gruniu

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy ktos to jeszcze czyta, ale mam problem jak w temacie.
Dlaczego tak jest, skoro sciezki sa takie same?

NOWIUTKI

Świeżak
Świeżak
Mam prawie ten sam kłopot tęż mi nie wyskakują okładki gier masz moją historie w tym linku:

a możesz się chociaż zalogować na profile?

gruniu

Użytkownik
Użytkownik
Do profili moge sie zalogowac.
Wina byla w polaczeniu z internetem. Przez wifi, z jakiegos powodu nie laczylo sie, mimo ze byl zalogowany do sieci.
Po rj45 dziala

rolwilk

Świeżak
Świeżak
Podepnę się pod temat, mam ten sam problem, z tym że próbowałem łączyć się przez wifi (ma połączenie), i na kabelku też, konsola stoi blisko routera, więc został kabel, najpierw myślałem że może źle skrosowałem kabel, więc zmieniłem na kupny, niestety dla konsoli to bez różnicy.
Natomiast połączenie z konsolą przez www lub ftp działa, wnioskuję że port rj też na pewno jest nie uszkodzony.
Może konsola potrzebuje jakiegoś przekierowania portów/protokołów na routerze może ktoś coś podpowie.
Do profili loguje się bez bulu, konsola przerobiona, xell próbuje podczas testu połączyć się z netem, ale bezskutecznie.
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

AMIGAnTOMEK

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
najpierw myślałem że może źle skrosowałem kabel, więc zmieniłem na kupny, niestety dla konsoli to bez różnicy.
Do podłączenia pod router używa się kabla niekrosowanego. Zwykły kabel lan.

rolwilk

Świeżak
Świeżak
Do podłączenia pod router używa się kabla niekrosowanego. Zwykły kabel lan.
Chodziło mi o to że zagniotłem rj bez przeplotu, ale tak czy owak jest na kablu 1:1 kupionym w sklepie, zresztą i na zagniatanym, i na kupnym jest tak samo www, FTP chodzi po wewnętrznym lanie, natomiast konsola, albo nie może się wybić na zewnątrz (choć patrzyłem na router, nie mam blokady żadnych portów), albo coś jest w konfiguracji konsoli nie tak, że nie przebija się dalej.
Jedyne o co mi chodzi to o pobieranie okładek.

AMIGAnTOMEK

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi też nie działa w fsd. Gdzieś tu była instrukcja z której skorzystałem. Jako że miałem najnowsze firmware to zrobiłem aktualizację bez żadnej kombinacji i zaktualizowało sobie avatary i okładki. Zawsze pozostaje zabawa we wgrywanie ręcznie po jednej przez www jeśli się boisz

rolwilk

Świeżak
Świeżak
Zaktualizował bym sobie wszystko, ale nie wiem czy są jakieś zależności pomiędzy oprogramowaniem FSD, oryginalnym dashem, xex menu, itd,itp :), lub możne jest jakaś konkretna kolejność aktualizowania "całej konsoli".
FDL mam wersje 3.06 rev735
Jajko w konsoli 2.0.17511.00
Dash launch 3.08pl
xex menu 1.1
Tyle wyczytałem :)
nie wiem czy to jest aktualne, wiem że FDL jest starszy
ale:
Dopiero poznaję konsolę i jej oprogramowanie
Więc pytanie
Czy jest jakaś zależność pomiędzy w/w programami ?
Czy jest jakaś konkretna kolejność aktualizowania ?
Zakładając że będę to aktualizował wg. poradników na forum, czy Youtube, jestem w stanie "uwalić konsolę" ?
Do czego służy xex menu ?
Zakładając że założę nowy dysk (obudowę luźną mam) co i w jakiej kolejności muszę powygrywać ?
Czy konsola z rgh "zobaczy" dowolny dysk ?

Pozdrawiam

AMIGAnTOMEK

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zaktualizował bym sobie wszystko, ale nie wiem czy są jakieś zależności pomiędzy oprogramowaniem FSD, oryginalnym dashem, xex menu, itd,itp :), lub możne jest jakaś konkretna kolejność aktualizowania "całej konsoli".
FDL mam wersje 3.06 rev735
Jajko w konsoli 2.0.17511.00
Dash launch 3.08pl
xex menu 1.1
Tyle wyczytałem :)
nie wiem czy to jest aktualne, wiem że FDL jest starszy
ale:
Dopiero poznaję konsolę i jej oprogramowanie
Więc pytanie
Czy jest jakaś zależność pomiędzy w/w programami ?
Czy jest jakaś konkretna kolejność aktualizowania ?
Zakładając że będę to aktualizował wg. poradników na forum, czy Youtube, jestem w stanie "uwalić konsolę" ?
Do czego służy xex menu ?
Zakładając że założę nowy dysk (obudowę luźną mam) co i w jakiej kolejności muszę powygrywać ?
Czy konsola z rgh "zobaczy" dowolny dysk ?

Pozdrawiam
Uwalić zawsze jest ryzyko. Nie bardzo pomogę w kolejności bo kupiłem przerobiona już z najnowszym softem. Konsola rgh widzi każdy dysk, choć nie kojarzę jak z pojemnością, ja mam 1 TB.
Xex menu to menadżer plików i serwer FTP. Na przykład po to by wrzucić na konsole gry.

Do góry Bottom