Po RGH NIE WIDZI ORGINALNEGO DYSKU TWARDEGO 320GB

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
Witam pomownie po zrobieniu RGH2 i włączeniu xexmenu oraz FSD 3 chcialem zainstalowac na dysk aby botowalo FSD przy kazdym uruchomieniu Xboxa natomiast konsola nie widzi orginalnego dysku twardego zobilem na kompie format fat32 nic w oryginalnym dashboardzie tez go nie widzi pod USB widzi pamiec przenosna lecz nie moge zrobic formatuj :( szukalem na forum ale nic nie udalo sie zrobic czekam na propozycje mam mozliwosc podlaczdenia dysku pod laptopa w razie w.

Info orso6// Jesteś użytkownikiem nie pisz w dziale dla Świeżaków

 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jesli dysk sprawny to bedzie go widziec w oryg dashu. Jesli to slim istnieje mozliwosc ze nie podpaczona jest kieszen na dysk. W przypadku grubej konsoli padniety hdd lub uszkodzone gniazdo

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
Dysk jest sprawny na 100% pod lapkiem i sformatowaniu na FAT32 widzi 320GB a w konsoli juz nie :( kieszeń jest podpięta takze w konsoli

Jak podepne pod USB PORT to widzi pamiec masowa w orginalnym dashboardzie lecz jak wciskam y aby sformatowac nie ma takiej opci na wbudowanym 4GB dziala formatuj
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jesli to slim podlacz bezposrenio sata do plyty glownej. Jesli nic nie da uszkodziles cos na plycie glownej robiac rgh, ewentualnie padlo samo

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
a jak sformatowalem go pod windows ? na FAT32 to nie trzeba go jakos specialnie sformatowac
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie wazne jak go sformatujesz i tak nie zadziala na konsoli. Dysk formatuje sie pod konsola

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam pomownie po zrobieniu RGH2 i włączeniu xexmenu oraz FSD 3 chcialem zainstalowac na dysk aby botowalo FSD przy kazdym uruchomieniu Xboxa natomiast konsola nie widzi orginalnego dysku twardego zobilem na kompie format fat32 nic w oryginalnym dashboardzie tez go nie widzi pod USB widzi pamiec przenosna lecz nie moge zrobic formatuj :( szukalem na forum ale nic nie udalo sie zrobic czekam na propozycje mam mozliwosc podlaczdenia dysku pod laptopa w razie w.
Sprawdź ten dysk czy nie ma jakiegoś bad sector-a. Wystarczy jeden malutki i konsola go nie sformatuje.
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
Jesli to slim istnieje mozliwosc ze nie podpaczona jest kieszen na dysk.
i własnie to było to za szybko chciałem złożyć konsole i całkiem zapomniałem o wpięciu kieszeni :p co za wpadka hyh a bylem przekonany ze ja wpinalem wielkie dzieki za info
 

Do góry Bottom