Pobieranie mapek do GoW2

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Elo

Czy by móc pobrać dodatek z mapkami do GoW2 muszę być zarejestrowany na USA? Mam konto na Anglie i podczas wybierania pokazuje komunikat "Niewłaściwa Lokalizacja" To przez region(Anglia)?
 

Bajol21

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz konto na Wielką Brytanie to da się pobrać mapki za pomocą VPN. Map pack ma blokadę regionalną masz tu tutorial YouTube - OMINIĘCIE BLOKADY REGIONALNEJ XBOX [360] LIVE 1/3 rób wszystko dokładnie a ominiesz bez problemu blokadę. Mi się udało.
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Ok.spróbujemy
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
polecam kupic /sciagnac wersje goty gears of war 2. Zawiera ona wszystkie map packi, o wiele bardziej sie oplaca wejsc w jej posiadanie
 

Galagher

Banned
Użytkownik
a gdzie mozna taka kupic/sciagnac ? bo nie spotkalem sie osobiscie z taka, prosilbym o link jesli masz
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
żeby dociągnąc dodatki też przeba użyć VPN'a ?
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie mozna taka kupic/sciagnac ? bo nie spotkalem sie osobiscie z taka, prosilbym o link jesli masz
Nigdzie jej nie ściągniesz, to ta sama wersja gry a dodatki masz w postaci kodu do Live'a.

żeby dociągnąc dodatki też przeba użyć VPN'a ?
Tak.
 

Fazzer

Użytkownik
Użytkownik
ten tutorial jest naprawde słaby, probowałem i nic nie szło.
poza tym nie działa to na systemach > XP.

ja na win7 zrobiłem tak:

1.podłączeyłem VPN pod anglie
2.włączyłem udostępnianie internetu na karcie TAP32 (wirtualna, tworzona przy instalacji programu OpenVPN)

w tym filmiku jedyna dobra rzecza jest strona na ktorej mozesz wykupic angielski server VPN przez SMS, koszt ok 6zł

pozdro ;)
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Tylko VPN.Na forum sa poradniki.Kosz
 

Do góry Bottom