1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One pobieranie problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubanczyk57, Czerwiec 7, 2018.

1. kubanczyk57

kubanczyk57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z Fifą na XO. Kupiłem wersję cyfrową. Po pobraniu 18gb wyskakuje mi ,, instalacja przerwana 0x87e0000f" Wiecie może jak to naprawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3776
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj wyczyścić cache konsoli. Włącz konsolę, jak będzie w głównym menu to przytrzymaj przycisk power konsoli przez 10sek, aż się wyłączy. Później odepnij konsolę całkowicie z zasilania na 5min. Później podepnij kable i włącz konsolę, sprawdź czy się naprawiło. Jeśli nie to jedyne opcje to wgrać na nowo ustawienia fabryczne konsoli z zachowaniem danych, a jak to nie pomoże to całkowite czyszczenie konsoli, ale wtedy wszystkie gry na nowo musisz instalować no chyba, że masz poinstalowane gry na dysku zewnętrznym to odepnij dysk i walnij hard reset konsoli. Jeszcze jedyne co mi przychodzi do głowy to jeśli masz dysk zewnętrzny i wewnętrzny to zmień, że gra ma się zainstalować na dysku wewnętrznym konsoli bądź zewnętrznym w zależności co masz ustawione. Po prostu zrób na odwrót.

Wczytywanie...

Poleć forum