Pobranie kodeków przy przerobionej konsoli

dodek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałbym uprzedzić wszystkich którzy posiadają przerobione konsole a chcieliby pobrać kodeki z XL aby oglądać filmy Divx/Xvid. Moja konsola:

Xbox 360 Falcon Premium 20GB
Napęd Lite-on
iExtreme 1.61
Używany dysk Activate.iso

Podłączyłem się do XL bo chciałem pobrać kodeki do filmów. Konsola została zbanowana w momencie sprawdzania połączenia z Xbox Live. Czyli nie zdążyłem nawet niczego zobaczyć, gdy tylko spróbowałem się połączyć konsola została zbanowana...

Niech to będzie przestrogą dla innych którzy chcieli by zrobić to samo co ja - naprawdę lepiej nie ryzykować. A z tego co wiem kodeki zapisują się na dysku - wystarczy poprosić kogoś kto ma nieprzerobioną konsole aby pobrała dla nas kodeki na nasz dysk i odpalać później filmy u siebie...

Pozdrawiam
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
ja zrobilem to samo co ty a nawet wiecej. bo pobralem gry arcade i pare DLC. z tą roznicą ze zrobilem to na LT 1.1.
z tego co wiem uzyskanie kodekow mozliwe jest tylko poprzez xbl. wiec raczej takie przerzucanie z dysku nic nie da :/
 

szczurx

Użytkownik
Użytkownik
koledze dodek90 nie chodziło o przerzucanie z dysku na dysk, tylko o to że podłączy swój dysk twardy do konsoli która jest nieprzerobiona i w ten sposób pobierze kodeki
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
a to sry :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Chciałbym uprzedzić wszystkich którzy posiadają przerobione konsole a chcieliby pobrać kodeki z XL aby oglądać filmy Divx/Xvid. Moja konsola:

Xbox 360 Falcon Premium 20GB
Napęd Lite-on
iExtreme 1.61
Używany dysk Activate.iso

Podłączyłem się do XL bo chciałem pobrać kodeki do filmów. Konsola została zbanowana w momencie sprawdzania połączenia z Xbox Live. Czyli nie zdążyłem nawet niczego zobaczyć, gdy tylko spróbowałem się połączyć konsola została zbanowana...

Niech to będzie przestrogą dla innych którzy chcieli by zrobić to samo co ja - naprawdę lepiej nie ryzykować. A z tego co wiem kodeki zapisują się na dysku - wystarczy poprosić kogoś kto ma nieprzerobioną konsole aby pobrała dla nas kodeki na nasz dysk i odpalać później filmy u siebie...

Pozdrawiam
na bank miales konsole juz zbanowana lub oflagowana. MS nie banuje konsoli od razu, nawet jak jest fala banow.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dokładnie w sekundę nie dostaje się bana nawet na 1.61 kupiłeś zbanowaną używkę , gdyby nie była zbanowana to normalnie być zdążył pobrać kodeki .
 

dodek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co na to jeśli do tej pory mogłem instalować gry na dysku a teraz już nie moge??
Fakt. Kupiłem konsolę używaną.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a to z tego że konsola była oflagowana tzn MS już wysłał bana w chwili podłączenia ban dotarł do ciebie i zablokował dysk wgraj nowy update i dysk się odblokuje .
 

dodek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aha czyli rozumiem mam zbanowaną konsolę całkowicie tylko update zlikwiduje blokadę gier na dysku? Kodeków tak czy siak nie pobiorę?
Przeglądałem na tym forum już mnóstwo tematów większość z nich się powtarza albo wiele jest starej daty. Rozumiem że update to jest to co mam zrobić w tym temacie:
http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktualizacja-dashboard-offline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html ??
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Aha czyli rozumiem mam zbanowaną konsolę całkowicie tylko update zlikwiduje blokadę gier na dysku? Kodeków tak czy siak nie pobiorę?
Przeglądałem na tym forum już mnóstwo tematów większość z nich się powtarza albo wiele jest starej daty. Rozumiem że update to jest to co mam zrobić w tym temacie:
http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktualizacja-dashboard-offline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html ??
Poradnik jest ok, ale ma nieaktualny link, tutaj masz aktualny KLIK, czyli 9199, dopiero on odblokowuje dysk.
 

dodek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Okej a czy miałem racje z tym, że jeśli pobrałbym kodeki u kogoś na nieprzerobionej konsoli i zapisał na mój dysk to mógłbym normalnie oglądać filmy na mojej konsoli ? Mam ma myśli nie tylko filmy z pendriva ale też z komputera poprzez łączenie LAN, bo wtedy też wyskakuje komunikat o braku kodeków.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie da rady, konsola bedzie chciala ponownie pobrac kodeki
 

dodek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ehm :/ straszna lipa... tak mi na tym zależało :[

to rozumiem że nie mogę już zrobić nic kompletnie aby oglądać filmy na Xie ? Jedynie przerobić na inny format?
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz możliwość zrobienia JTAG-a i wgranie jakiegoś rebootera np. freeBOOT-a, to mógłbyś wrzucić kodeki na HDD.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no i możesz włączać filmy z pc na xbox 360 za pomocą windows media center
 

dodek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no i możesz włączać filmy z pc na xbox 360 za pomocą windows media center
Chodzi właśnie o to że tak nie działa :/ gdyby tak działało to żadne problem... W ten sposób moge oglądać zdjęcia, słuchać muzyki ale filmy też się nie otwierają :/ a powinny?
 

Do góry Bottom