Pobrem Xbox 360 się nie włącza POMOCY

Snaki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam konsole od grudnia tamtego roku. Kupiłem na allegro wiatraczek INTERCOOLER firmy NYKO i jak podłączam zasilanie firmowe z x'a do wiatraczka to kabel luzem chodzi i konsola się nie włącza nawet bez wiatraczka już lampek 3 nie ma i nie było bo się wogóle nie włącza konsola bez wiatraczka i tez z wiatraczkiem. Czy może ktoś powiedzieć co jest grane wczoraj nawet konsola nie była prawie podłączana do prądu a konsola nie działa. Od godz 10 do godz 12 tylko trochę była włączona i normalnie sie ja wyłączyło i chciałem odpalić ja pod wieczór se i już nie włączała sie POMOCY :'( :'( :'( :'( :'( :'(

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pobrem Xbox 360 się nie włącza POMOCY

zasilacz dziala ? popracuj troche nad !!! POLSKIM !!! 3x musialem czytac by cos zrozumiec

Snaki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Realizer napisał:
zasilacz dziala ? popracuj troche nad !!! POLSKIM !!! 3x musialem czytac by cos zrozumiec
raczej tak tylko nie wiem czy dostateczną moc wysyła do konsoli by ją odpalić

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

sprawdz na jakims mierniku czy cos :) ew. jak znasz kogos z X'em to porzycz zasilacz i sprawdz

PS. Na jaki kolor swieci Ci sie swiatelko na zasilaczu gdy probujesz wlaczac konsole (zielony czy pomaranczowy) ?

Snaki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Realizer napisał:
sprawdz na jakims mierniku czy cos :) ew. jak znasz kogos z X'em to porzycz zasilacz i sprawdz
na moim osiedlu nikt nie posiada nawet xboxa ;/ :( wiec będe mial z tym problem :] a powiedz po czym można sprawdzic ze konsola jest spalona. albo ze konsola jest sprawna

w zasilaczu kolor mam POMARAŃCZOWY

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Snaki napisał:
Realizer napisał:
na moim osiedlu nikt nie posiada nawet xboxa ;/ :( wiec będe mial z tym problem :] a powiedz po czym można sprawdzic ze konsola jest spalona. albo ze konsola jest sprawna

w zasilaczu kolor mam POMARAŃCZOWY
jak spalona to smierdzi :) Nie jestem elektrykiem to Ci strasznie nie pomoge :p ale cos czuje ze problem lezy po stronie konsoli (zasilacz swieci -99% ze dziala) ,a to ze konsole po wlaczeniu nie pobiera mocy (zasilacz nie swieci na zielono) moze swiadczyc o problemie z nia :)

Snaki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

jak spalona to smierdzi :) Nie jestem elektrykiem to Ci strasznie nie pomoge :p ale cos czuje ze problem lezy po stronie konsoli (zasilacz swieci -99% ze dziala) ,a to ze konsole po wlaczeniu nie pobiera mocy (zasilacz nie swieci na zielono) moze swiadczyc o problemie z nia :)
to co może być z konsolą bo z tego co wiem to przez ten wiatraczek to w konsoli mi port ten od zasilania trochę zwaliło bo tam po topił on styki itp da się to naprawić gdzie kolwiek

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

rozumiem ze konsola nie na gwarancji :) jezeli to wina tylko stykow w gniazdku konsoli to w kazdym serwisie RTV powinni to naprawic.

Snaki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Realizer napisał:
rozumiem ze konsola nie na gwarancji :) jezeli to wina tylko stykow w gniazdku konsoli to w kazdym serwisie RTV powinni to naprawic.
Tylko w tym sęk czy by udało sie zrobić czy dobić bardziej w jakimś serwisie RTV

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Jezeli trafisz na kolesia znajacym sie na fachu :) najlepiej to jakiegos znajomego. I nie bedzie on nigdzie grzebal wymieni tylko gniazdo i tyle to raczej konsoli nie zaszkodzi (ew. byc przy naprawie) Jeszcze mozliwosc wyslania konsoli do serwisu typowo zajmujacymi sie takimi sprawami ,ale oni kilka razy wiecej pewnie sobie policza

Snaki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Realizer napisał:
Jezeli trafisz na kolesia znajacym sie na fachu :) najlepiej to jakiegos znajomego. I nie bedzie on nigdzie grzebal wymieni tylko gniazdo i tyle to raczej konsoli nie zaszkodzi (ew. byc przy naprawie) Jeszcze mozliwosc wyslania konsoli do serwisu typowo zajmujacymi sie takimi sprawami ,ale oni kilka razy wiecej pewnie sobie policza
BO kupiłem konsole w takim sklepie z konsolami może i tam zanieść konsole i zobaczyć co powiedzą

cux

Użytkownik
Użytkownik

Snaki napisał:
z tego co wiem to przez ten wiatraczek to w konsoli mi port ten od zasilania trochę zwaliło bo tam po topił on styki
No to juz wiesz,dlaczego konsola sie nie wlacza.

grzech1991

Banned
Użytkownik

dokladnie nyko pali gniazdo zasilania, jesli byl by to zasilacz to by wyskoczyly jakies pierscienie smierci, lub na zasilaczu by palila sie czerwona dioda

Snaki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

nie wiem co mam robić :( mam nadzieje ze konsole na się naprawić i że jeszcze kiedy kolwiek na niej zagram

P

Piri001

Guest

Snaki napisał:
nie wiem co mam robić :( mam nadzieje ze konsole na się naprawić i że jeszcze kiedy kolwiek na niej zagram
Zagrac zagrasz . Z tego co mowisz doszlo do uszkodzenia gniazda . Moim skromnym zdaniem wylutowanie starego , wlutowanie nowego i po problemie . Jednakze bylo by dobrze jakbys dał dobre zdjecie tego wejscia .

Do góry Bottom