Pochwal sie LvL'em i Techniką w NAZI ZOMBIES z COD'a 5

cradleoffilth

Świeżak
Świeżak
Filmiku nie nagrywałem bo jakoś to specjalnie mnie nie wciągało. Ale nakręce filmik jak mniej wiecej to sie robi tylko musze pożyczyć kamerke internetową by nagrać cały materiał... Nie mam pomysłu jak nagrywać z xboxa . Ale Qvstra i Mocny Full czekanie popłaca ,a może jeszcze troche ulepszycie tą moją doktryne :D Pozdrowienia
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie Co nie chce sie chwalić ale jesteście słabi ;) ja doszedłem do 26 lvl sam i używałem Tylko Tomasa (thompson) :) Opracowałem niezłą technikę. Używając jej można dojść do jeszcze większych leveli bez czitów i bugów ale troche nudno jest później bo w końcu Rutyna bierze :D Nie będe jej opisywał tylko dam filmik jeśli chcecie ;):p
ps. oczywiscie na mapie Noc Umarłych na xboxa bez aktualizacji...

Pozdrowienia
No dawaj filmik
Teraz piszesz że nie możesz dać filmiku
Coś kręcisz?
 

cradleoffilth

Świeżak
Świeżak
No nie moge dac bo nie mam. Film wrzuce jak go nagram i spokojnie, będzie tak jak mówiłem. Tylko pisząc wrzuce to musze pierwsze nagrać ten film :) i spokojnie doczekasz sie panie KrzQ ;) Tylko po prostu uszanuj to że nie mam czasu narazie. jak wszystko dobrze pójdzie to będzie w środę, a jeśli nie to na pewno będzie do soboty wieczorem :) Jeśli do wtedy nie będzie go to możesz nazwać mnie oszustem, ok ? ;)

ps. Troche zarypałem pisząc że wrzuce film bo pomyśleliście że mam go ;/ Przepraszam Wszystkich ;)
ps2. z PC to nie było by problemów z nagrywaniem ale z x360 kiepsko jest, ale jutro będe miał kam internetową i chyba przez nią nagram.

Pozdrowienia
 

cradleoffilth

Świeżak
Świeżak
YouTube - Call of Duty 5 Nazi Zombies SOLO Level 36!!! Granatenfuzi only tactik

to nie jest moje wideo ale to moja technika dzieki niej można napreawde wysoko dojść
 

Golonek18

Użytkownik
Użytkownik
Sam do 17 lev we dwoje do 22 a we troje do 23 wszyscy mieliśmy po dwie duże maszynówki i rey guna a zombie takie twarde że na jednego trzeba było 5 granatów żeby zabić. W drugiej mapie do 26 we dwoje w trzeciej do 23 we troje a w czwartej do 29 we dwoje. Czwarta mapa jest zaje..... Chętnie zagram z kimś mój tag golonek . Znam wiele glitchy do każdej mapki. Mam wszystkie mapy, pobrałem przez vpn. I powiem szczerze że te dodatkowe mapy są o niebo lepsze od tej pierwszej jest więcej broni i lepszych a szczególnie w ostatniej mapie bo można tuningować bronie i jest wunderwafe- cudowna broń tak się nazywa i taka jest bo jednym strzałem to można nawet 30 zombie zabić. Polecam bo ja osobiście jestem zachwycony.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja doszedłem w co-op'ie gdzieś do ok. 30 lvl, na samym początku nikt z mojej ekipy nie kupował kar-98, po uzbieraniu odpowiedniej ilości pkt. kupowaliśmy M1 Carbine, następnie na gorę i schodami w dół, dwóch obstawia schody a dwóch zajmuje się oknami w pomieszczeniu i tak aż do śmierci ;D a bronie takie jakie się wylosowało ;D
 

zum51

Banned
Ja sam do 7 :)
Odblokowałem wszystkie pokoje i biegałem jak robiło się gorąco a co do broni nawalałem wszystkim :)
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
to było dawno co do broni to nie pamiętam. wiem że dużo korzystałem z granatów a potem dobijałem nazi bez nóg. doszedłem do 17 lvl'a w mojej rekordowej rozgrywce.
 

Golonek18

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżam. W czwartej mapce (der riese) do 34 levelu. Czas rozgrywki około 3 godz 30 minut. Sam miałem 1991 zabitych zombie i około 200000 punktów. To była dopiero gra:)
 

Do góry Bottom