początek gwarncji

Speedfight

Banned
Użytkownik
Witam na jakiej str mozna zapoczątkować gwarancje na xbox 360. Chcę to zrobić gdyż chcę sprawdzić czy mam bana na konsolce.
 

peja101

Banned
Wejdź na

Xbox.com | Xbox.com Home

A potem rejestracja i naprawa i tam "zarejestruj nowe urządzenie"
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
i jak juz się zarejestruje to będę wiedział na 100% że mam bana lub nie ??
 

peja101

Banned
Najlepiej zadzwonić na infolinie M$ i zapytać do kiedy ma się jeszcze gwarancje.
Podajemy potem konsultantowi ID naszej konsoli i on nam mówi. Jeżeli gwarancja nam nie przysługuje to mamy bana.
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
ile cyfr ma nr seryjny konsoli?? i co mam do huka wpisać w Wiersz adresu 1 (tylko adres fizyczny)?? No i jak juz się zaloguję to jak wtedy mógłbym sprawdzic czy mam gwarancje czy nie ??
 

peja101

Banned
numer seryjny ma 12 cyfer i jest zapisany z tyłu tam gdzie są gniazda av i hmdi.

Tak na tej stronie sprawdzisz czy masz jeszcze gwarancje.

Ja tam adres fizyczny podałem typu ulica 18/19 i działa (nie jest to mój adres zamieszkania. taka ulica nie istnieje)
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
ok ale co wpisać w tym "Wiersz adresu 1 (tylko adres fizyczny)"
 

peja101

Banned
Ulica 20/80 naprzykład
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
aha dzieki za wszystko
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
jak już się zarejestrowałem to co teraz zrobic by sprawdzić czy mam gwarancje ??
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
włąśnie gdzie jest jescze numer seryjny konsolki oprócz tego z tyłu bo pierwsza licza jest w połowie starta i dokładnie nie wiem jaka ona jest heh..
 

peja101

Banned
W menu konsoli wchodisz w ustawienia i potem w ustawienia konsoli i następnie dane systtemowe.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Masz z tyłu konsoli + w profilu + tam gdzie jest klapka od USB

To, że się zarejestrujesz na stronie nie da Ci 100% pewności co do bana

100% daje telefon do M$

EDYTUJ POSTY A NIE PISZESZ 3 PODRZĄD!
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
aha ok dzieki
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
# Stan gwarancji: Na gwarancji
# Typ gwarancji: Gwarancja standardowa
# Urządzenie: Xbox360 Hardware

to znaczy że mam bana i na ile ten sposób jest dobry ?? ze sprawdzaniem bana??
 

peja101

Banned
Nie to znaczy, że prawdopobnie nie masz bana.

Masz 36,5%

No skąd mam to wiedzieć.

Nigdy nie ma 100% pewności.
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
aha a jak zadzwonie do m$ to co mam im powiedziec ?? bo mam zamiar tak zrobić jutro :) a i ten sposób z dzwonieniem do m ile daje pewności w % :)??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jest 100% pewności - trzeba zadzwonić do M$ i wymyśleć bajeczkę. Powiedz, że coś nie tak z konsolką albo że kupiłeś ją z allegro i nie wiesz... na stronie niby ok ale chcesz mieć pewność
 

peja101

Banned
Zapytaj się do kiedy masz gwarancje lub, że masz rroda oni oni się zapytają o twoje ID konsoli ty im podajesz oni mówią że masz gwarancje, a ty że jeszcze zobaczysz co zrobisz z konsolą i się rozłączasz.
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
czyli powiedzieć im np: że kupiłem konsolke na allegro i tam pisało że mam jescze gwarancje i chcę sprawdzić jej stan telefonicznie. może byc ??
 

Do góry Bottom