Poczta polska opóźnienia

T0Mmy

Banned
Otóż tydzień temu zamówiłem pewną paczkę piorytetem i nadal mi nie dotarła czy to jest możliwe żeby tyle czekać , czy możliwe że paczka przepadła a może przez pogodę lub inne tego typu . Ma ktoś podobny problem . Jestem z Warszawy
 

Paul Falcon

Użytkownik
Użytkownik
Koleś na pewno ci wysłał? Paczka z Rybnika (południowa Polska) dzisiaj doszła do mnie (Warmia-Mazury) jechała przez całą Polskę 2 dni chyba;)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Mi się raz zdarzyło że wysłałem gre poleconym priorytetowym i grubo ponad tydzień koleś musiał czekać, ale w końcu doszła :) bez obaw, powinno być ok, ale jak wiadomo Poczta Polska nie jest idealna
 

T0Mmy

Banned
Już z 3 lub 4 razy pytałem i mówi że wysłał . Na stronie internetowej poczty pisze że do 2 dni ma iść maksymalnie piorytet
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Do mnie teraz też priorytet nie dotarł, gra została wysłana we wtorek, a dziś czwartek i nic. Nie bierz sobie za bardzo do serca co pisze Poczta Polska, bo gdyby tak na prawde było jak oni piszą, to mielibyśmy jedną z najlepszych :)
 
R

rowerser

Guest
I tak Was to dziwi dzień przed świętami ? Dla mnie normalne, że jakieś tam przesyłki nie dochodzą czasami....
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
to jest nic do mnie paczka szla 4 mjesiace zamówiłem w wakacje uwaga 40km;p
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Ja zamawiałem na allegro to kolo wysłał w czwartek a doszła w poniedziałek czyli 2-3 dni robocze. Paczka szła z drugiego końca Polski, spory kawałek a mimo to paczka szybko do mnie dotarła. Do mnie poczta zawsze dochodzi :D
 

Chuck

Banned
nie przejmuj sie, w okres świąteczny poczta zawsze ma opóznienia. Mi gra idzie od wtorku i jak narazie nie ma, ale mam nadzieję ze do końca tego tygodnia dojdzie :D
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
nie przejmuj sie, w okres świąteczny poczta zawsze ma opóznienia. Mi gra idzie od wtorku i jak narazie nie ma, ale mam nadzieję ze do końca tego tygodnia dojdzie :D
Nie dojdzie, w święta poczta polska nie pracuje. Dopiero po tygodniu będzie funkcjonować przez tydzień i znowu urlop chyba dwu dniowy. :D Sam chcę zamówić gry w weekend i chciałbym je mieć w tym roku. ;d
 

T0Mmy

Banned
A miałem mieć święta z Assassinem :-(
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Do mnie dzisiaj doszedł Far Cry 2, zdziwiłem się że w dzień Wigilii listonosz przyszedł :)
TOMmy - najwyżej po 26 grudnia dojdzie, wytrzymasz :D
 

Chuck

Banned
mi niestety jeszcze gra nie doszła, po niedzieli może dojdzie:D
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A do mnie gry z Anglii idą 2 dni a np. z Poznania do Warszawy tydzień, dziwne no nie?
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
@Up
Dziwne, zważywszy że Royal Mail transportuje przesyłke do granicy z Polską, potem zajmuje się tym PP
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
A do mnie gry z Anglii idą 2 dni a np. z Poznania do Warszawy tydzień, dziwne no nie?
Bo to Polska :)
 
z wlasnego doswiadczenie wiem, bo bardzo czesto cos kupuje na esklepach. Swieta to nagorszy czas dla poczty, wieczne opoznienia, musisz czekac. Przy okazji sprawdz date wysylki, jak wyslal Ci paczke to niech poda nr to na tej ich smiesznej lokalizacji przesylki moze ja znajdziesz
 

xRazor

Użytkownik
Użytkownik
Wyluzuj. Poczta ma dużo roboty, ja ostatnio 2 tyg czekalem na priorytet.
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Raz miałem z nimi problem telefon szedł 2 tygodnie już myślałem ze sprzedawca coś ściemnia a okazało ze parę dni leżała w moim mieście na poczcie aż osobiście się tam wybrałem za pierwszym razem przy okienku powiedziała ze nie ma wróciłem za 3 godziny w okienku była inna baba no i był telefon oczywiście się odnalazł.
 

T0Mmy

Banned
Gdybym chciał sam odebrać paczkę to na jaką pocztę mam iść i czy jest możliwość odbioru osobistego .
 

Do góry Bottom