Podkładka chłodząca!! Warto ?

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Zastanawiam sie nad kupnem tej podkladki pod x
Kod:
http://allegro.pl/absolutny-hit-podstawka-chlodzaca-do-xbox-360-i1440599139.html
Warto to kupic ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
nie warto...nic nie daje....lepiej kup ze 2 wentylatory i włoż w środek...
 

kretufka

Użytkownik
Użytkownik
nie warto
 

Kamikaze

Banned
Nie warto to nic nie daje, prędzej usmaży ci xboxa...
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
To w jaki sposób można poprawić chłodzenie?
 

Kamikaze

Banned
A po co?! chyba że masz zephyra... reszta xboxów jest prawie bezawaryjna a jeśli już to tylko przez głupotę użytkowników
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
Bo wiesz mam tak że na dole półki stoi xbox 360 a na nim dekoder cyfry+ i w tej półce niezależnie czy grałem czy oglądałem jest wysoka temperatura.
Znalazłem jeszcze coś takiego XBOX 360 COOLER FAN WENTYLATOR - XBOX360 2010 (1370224962) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
A to jak się sprawdza?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
można wycinając otwór w obudowie np......masz link......

http://xboxforum.pl/sprzet-f27/x-clamp-rrod-poprawa-chlodzenia-11427.html
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Bo wiesz mam tak że na dole półki stoi xbox 360 a na nim dekoder cyfry+ i w tej półce niezależnie czy grałem czy oglądałem jest wysoka temperatura.
Znalazłem jeszcze coś takiego XBOX 360 COOLER FAN WENTYLATOR - XBOX360 2010 (1370224962) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
A to jak się sprawdza?
to do czego daleś link jest jeszcze gorsze
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze gwarancję i to śmiesznie wygląda robić takie rzeczy z konsolą. Bo głównie chodzi mi o to że są tam dwa urządzenia na sobie i jest tam wysoka temperatura i chciałbym ją trochę zmniejszyć. Nie wiedziałem dlatego pytałem.
 

Kamikaze

Banned
Bo wiesz mam tak że na dole półki stoi xbox 360 a na nim dekoder cyfry+ i w tej półce niezależnie czy grałem czy oglądałem jest wysoka temperatura.
Znalazłem jeszcze coś takiego XBOX 360 COOLER FAN WENTYLATOR - XBOX360 2010 (1370224962) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
A to jak się sprawdza?
To "coś" jest jeszcze gorsze - to rozpieprza cyrkulację powietrza. Wyjmij xboxa z szafki bo to jest właśnie ta "głupota użytkowników"
Nie szukaj skomplikowanych rozwiązań. Stosuj proste lecz skuteczne - wyjmij go z szafki
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
Ale właśnie nie mam jak go wyjąć bo musiałby stać TV na nim ;/
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
słuchaj jesli szanujesz swoją maszyne to daj jej przewiewne miejsce i nie katuj i to wystarczy.....naprawdę.....zmień pastę pod radiatorami i daj 12v na wiatraki z tyłu...bedzie troszke głośniej ale napewno jej ulży hehe
 

ziutexxx1992

Użytkownik
Użytkownik
dla chcącego nic trudnego! Znajdź lepsze miejsce i po problemie!
 

Do góry Bottom