Podłączanie do xbl

patrykUS

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Posiadam xbox'a arcade z lt+ iextreme v1.1 (dash 2.0.12611.0). I jeśli podłącze konsolę do xbl to czy grozi mi ban? oraz czy nie wyskoczy prośba o aktualizację? Istnieje możliwość, że mogą gry nie działać na nowym dashu. Pozdrawiam

maczosito

Banned
na nowym daszu nie działa blac ops i mw2 z tego co mi wiadomo. Ban ci nie grozi jak zarazie wszyscy co maja lt + graja nadal na xbox. a i na pewno będziesz musiał przejść przez aktualizacje ale sie nie bój bana nie dostaniesz.

karrolex

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym na twoim miejscu nie podłączał konsoli do internetu.
Jak masz konsole przerobioną to dostaniesz bana, no chyba że cię stać na kupno nowej konsoli. Mój kumpel tez miał lt+ iextreme v1.1 (dash 2.0.12611.0), podłączył konsole do live pograł dzień i dostał bana... :D

patrykUS

Użytkownik
Użytkownik
Może to głupio zabrzmi ale na chwilę obecną mam dwa xbox'y. Jest możliwość ominięcia aktualizacji i swobodnej gry online? Oczywiście bez uszkadzania mojej przeróbki.

karrolex

Użytkownik
Użytkownik
To trzeba było od razu mówić że masz dwie konsole... :) Ja Ci nie pomogę dla tego, że nie mam przerobionej i nie wiem czy można ominąć.. ;)

CaZa

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja jest automatyczna: podłączysz, aktualizuje, inaczej nie wejdziesz do live. Nie da się tego pominąć

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Bana po dniu dostał? Nie wierzę, musiał odpalić zmodyfikowaną grę po CRC chyba... Ja śmigam na LT+ i jak na razie ban omija mnie. Po jakimś czasie to prawie każdego dosięgnie, ale kto nie ryzykuje ; )
Dodatkowo Halo:Reach potrzebuje AP2.5 po nowej aktualizacji. Do XbL nie podłączysz się bez pobrania aktualizacji ; p

patrykUS

Użytkownik
Użytkownik
Doczytałem się, że gdy podłącze konsolkę do netu, dokona się aktualizacja to stracę możliwość grana w gry z zabezpieczeniem ap2.5, a reszta powinna śmigać normalnie. Pozdrawiam.

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym na twoim miejscu nie podłączał konsoli do internetu.
Jak masz konsole przerobioną to dostaniesz bana, no chyba że cię stać na kupno nowej konsoli. Mój kumpel tez miał lt+ iextreme v1.1 (dash 2.0.12611.0), podłączył konsole do live pograł dzień i dostał bana... :D
Pewnie nie przeskanował przez ABGX, albo pobrał z beznadziejnej strony, Ja pobieram z p2mforum.info i jeszcze mi się nie trafił obraz z błędami.

Do góry Bottom