Podłączenie akcesoriów X360 do PC

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Hej. Od razu mówię że mój problem jest "specyficzny" i nie wiedziałem gdzie mam umieścić ten wątek ale chyba dobrze :) Do rzeczy:

Czy jest możliwość podłączenia akcesoriów z X360 do PC? Ponieważ jest taka sytuacja jestem "szczęśliwym" posiadaczem takiego sprzętu (wersja X360) Amazon.com: HORI PlayStation 3 Flight Stick 3: Video Games

Kupiłem go w USA rok temu jednak na X360 już go ograłem i to długo... Teraz BARDZO chciałbym podłączyć go do PC i śmigać w War Thunder jednak nie wiem czy jest taka możliwość. Na necie poszukałem no i coś znalazłem---> Hori Xbox 360 EX2 Flight Stick - General Discussion - Gaijin Entertainment Forum jednak do końca nie wiem jak zrobić to co tam piszą... Bardzo proszę o pomoc ew. wskazówki jak podłączyć to cudo do PC. Pozdrawiam!!

PS: Pomyślałem aby podłączyć go w taki sam sposób jak przewodowego pada X360...ale nie wiem jak to zroibć... innym pomysłem na jaki wpadłem to zainstalowanie sterowników do akcesoriów X360---> Software Downloads: Xbox 360 Controller for Windows Proszę o wasze opinie co działać? I czy w ogóle można go podpiąć?
 

Do góry Bottom