Podłączenie głośników 5.1 do Xboxa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam! Po przeczytaniu tematu odnośnie podłączania głośników 5.1 do Xboxa poprzez złącza optycznego, nie dowiedziałem się jak to dokładnie zrobić. Proszę więc o DOKŁADNE wyjaśnienie jak to trzeba zrobić, co kupić itp. itd. ;). Zależy mi na dźwięku 5.1, a nie na stereo. Mój "sprzęt grający" to Logitech X-540. Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki ;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No to Ci powiem, że na X540 nie osiągniesz 5.1... EWENTUALNIE, MOŻE przez zewnętrzną kartę dźwiękową w komputerze
 

maxiu_10#

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chcesz mieć dźwięk 5.1 (przestrzenny) to musisz mieć w głosnikach wejscie na kabel optyczny i dekoder(wbudowany lub dokupiony) o ile mi wiadomo to dekoder mozesz osobno dokupic ale wejścia na kabel optyczny nie, a na świecie są tylko jedne głośniki majace wejscie na kabel optyczny i wbudowany dekoder czyli Logitech Z-5500, cena około 1100zł. Ja jednak polecam Ci sprzedac twoje głośniki i kupic kino domowe ponieważ praktycznie kazde nowsze kino domowe ma dekoder i wejscie na kabel optyczny, a takie kino znajdziesz już od 650 zł :D i to nie byle jakich firm tylko takich jak samsung, lg, panasonic!!!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom