podłączenie internetu

dawiddb9

Użytkownik
Użytkownik
Mam radiówkę i chciałbym się podłączyć do neta. Antena jest podpięta do kompa złączem RP SMA (chyba tak się to nazywa, chodzi mi o taką zakręcaną). Jak to zrobić dodam że mam drugą kartę sieciowa z wejściem na skrętkę.
Kolega mówił mi że wystarczy kupić w takie urządzenia tzn ruter TP-Link TL-WR340G Router WiFi wysyłka NAJSZYBCIEJ (1655432431) - Aukcje internetowe Allegro i urządzenie AP TP-Link TL-WA500G Client WDS :: wysyłka 3,00zł (1655433701) - Aukcje internetowe Allegro (takie mi linki podał). Czy da się to tak podpiąć? Czy mogą być te rutery? Czy muszę zrobić coś innego? Proszę o pomoc.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
coś ci kolega źle doradził, bo pod żaden z tych routerów nie da się podłączyć internetu radiowego... Jak masz wolne RJ-45 w kompie, to kup kabel skrętkę za kilka złoty i udostępnij połączenie sieciowe.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
W podpisie mam linka do własnego tutka jak udostępnić neta za pomocą kabla.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Jak sie nie da jak sie da, pierwszy to router z funkcja AP client, a drugi to typowy AP ale tylko ten drugi ma możliwość podpięcia zewnętrznej anteny, ten pierwszy ma wbudowana
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No takiej chińszczyzny to ja nie widziałem, nawet nie wiadomo co to za firma, a cena wysoka z reszta TL-WA500G ktory dal autor tematu jest tansze i dziala tak samo jak nie lepiej no i gwarancja Door-To-Door
 

dawiddb9

Użytkownik
Użytkownik
więc co mam je brać?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P

Muszę przyznać się do błędu :) myślałem, że anteny, która odpowiada za rozsyłanie sygnału nie da się odłączyć i w zamian podłączyć tej od dostawcy internetu.
 

Do góry Bottom