Podłączenie konsoli do monitora.

ysy

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałem zapytać o jakość danego kabla i przejściówki, czy dobrze wybrałem?

KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD ORG (1861034531) - Aukcje internetowe Allegro

PRZEJŚCIÓWKA RS-232 ŻEŃSKA-ŻEŃSKA W-wa FV (1872174481) - Aukcje internetowe Allegro


Z góry dzięki i pozdrawiam.
 

Falandir

Użytkownik
Użytkownik
No innej opcji chyba nie ma. Chyba że owy monitor posiada wejście hdmi..
 

FoX94

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli twój monitor ma wejscie HDMI bądź DVI możesz się pokusić o ten kabel:3M HDMI-DVI KABEL 19PIN GOLD v1.3b HD16 (1860426380) - Aukcje internetowe Allegro
Jeżeli nie masz to to co wyżej napisałeś powinno być git
 

ysy

Użytkownik
Użytkownik
Nie, jest to monitor CRT.
 

radher

Użytkownik
Użytkownik
Przy teraźniejszych cenach bardziej opłaca ci się kupić nowe LCD. Wierz mi, doznania gamingowe będą o wiele lepsze. CRT do zabytek i nie inwestuj w to.
 

pzajac2

Użytkownik
Użytkownik
@ysy - kabel VGA jest OK, ale ta przejściówka RS232 nie ma nic wspólnego z kablem VGA. musisz szukać przejściówki/łacznika VGA
 

ysy

Użytkownik
Użytkownik
@radher Posiadam od dawna 2 monitory CRT więc inwestuje jedynie tylko w kabel i przejściówkę (35zł z przesyłką). Nowe LCD nie mam za co kupić i mam tylko 17 lat więc nie pracuję a rodzicom też się nie widzi kupowania nowego TV, bo wiadomo są inne ważniejsze wydatki.

@ pzajac2 ta przejściówka jest dobra? adapter VGA D-SUB 15HD S-VGA gender żeński ż-ż (1843370598) - Aukcje internetowe Allegro
 

MiK

Użytkownik
Użytkownik
A po co te przejściówki kabel nie podchodzi prosto pod monitor ?
 

OraczNS

Świeżak
Świeżak
jest możliwość podłączenia po hdmi (lcd) i monitora razem
 

sirtox

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem taką samą przejściówkę u tego sprzedawcy działa idealnie.oczywiście nie będziesz miał jakości hd.
 

ysy

Użytkownik
Użytkownik
@sirtox Czemu nie będę miał jakości HD? Dzięki temu przewodowi VGA HD AV w monitorach mogę mieć 720p i możliwość zmiany rozdzielczości.
 

Do góry Bottom