• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Podłączenie konsoli do xbox live

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Witam a więc mam problem. Posiadam internet idący kablem bezpośrednio do mojego laptopa ,nie posiadam routera,czy jest możliwość podpięcia jakoś internetu do konsoli dzięki temu kablowi?Nie mam routera a za "wpięcie bez autoryzacji do sieci routera " dostane od operatora sieci grzywne 200 zł,a jak z nim gadałem to nie ma takiej opcji :eek::mad: Istnieje jakaś przejściówka albo coś? Pozdrawiam

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam kabel RJ45 chciałbym przy jego pomocy podłaczyć konsole do neta,jest możliwość?

Opiszę to bardziej
Witam jestem w sieci osiedlowej nie posiadam routera,kabel od internetu (RJ45) idzie bezpośrednio do mojego laptopa.Czy jest możliwość podpięcia tym kablem konsoli do internetu?Albo jakimś sposobem?

System:Windows 7 64 BIT

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
Oj zmień operatora :) Takie praktyki w dzisiejszych czasach to śmieszne.

Dobry admin jak jest mądry i sie postara to i tak jest w stanie router wykryć... jednak to mało prawdopodobne.

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Witam a więc mam problem. Posiadam internet idący kablem bezpośrednio do mojego laptopa ,nie posiadam routera,czy jest możliwość podpięcia jakoś internetu do konsoli dzięki temu kablowi?Nie mam routera a za "wpięcie bez autoryzacji do sieci routera " dostane od operatora sieci grzywne 200 zł,a jak z nim gadałem to nie ma takiej opcji :eek::mad: Istnieje jakaś przejściówka albo coś? Pozdrawiam
Po co zakladasz drugi temat http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f...nternetu-za-pomoca-rj45-84767.html#post676781
Myslisz ze w innym dziale ci inaczej odpowiedzą ? To jest to samo forum !!!

Co do operatora moze sie zorientować ze jest router po
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Bo tak to nie zadziala, uslugodawca filtruje siec tylko do znanych mu adresow MAC, autor musi sklonowac MAC adres z sieciowki od lapka do xboxa ale nadal bedzie mial neta tu lub tu nie bedzie mial na obu, problemem moga byc takze porty musi je przekierować usługodawca na serwerze/routerze

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
hmm, jesli nie masz routera, to mozesz podpiąc neta od kompa czy laptopa kablem crossowanym lub rozdzielic neta do laptopa przez switch...
jesli chcesz wybrać to pierwszą opcję to net na x'ie bedzie dzialal tylko wtedy gdy wejdziesz na ustawienia sieciowe i zaznaczysz że chcesz udostępniać i gdy laptop bedziesz włączony...
lepiej kub po prostu adapter wifi... lub zmien umowe czy operatora i pozyskaj router...
pzdr

Do góry