Podłączenie lokalne

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam takie pytanie jest możliwosc podłączenia 2 konsol w sieci lokalnej , chodzi mi oto zebym mógł grac z kolega z drugiego bloku, obydwoje mamy przerobione konsole, i można jakos podłaczyc je zebysmy mogli grac ,ja u siebie w domu i on u siebie,??
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Xlink
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Lub ciągnij kabel chcesz mieć w końcu połączenie lokalne.
 

SoTTeR

Użytkownik
Użytkownik
Albo jak macie ten sam net to chyba macie sieć LAN przynajmniej ja tak mam
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
ciezko mi to wytłumaczyc, chcieli bysmy grac tylko we 2, i nikt wiecej, tylko nie chcemy przez xbox live bo nas zbanuja ;D tylko chcemy jakis inny sposób rozkminic. Co do internetu to jest to UPC ,
 

SoTTeR

Użytkownik
Użytkownik
No to poza xbox live to tylko system link
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
link czyli ? oco chodzi z tym Xlink? bo nie bardzo sie orientuje
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
System link dziala na zasadzie Xlink, Xlink jest jak hamachi do PC,tworzy siec lokalna (polaczenie LAN) miedzy graczami na forum masz temat poswiecony programowi Xlink.
 

5HOOGUN

Banned
Jakbyście podłaczyli obie konsole 1 kablem, i grali na lanie to chyba podłączenie do xbl nie jest wymagane, ale mogę się mylić. Xlink to jest taka jakby wewnętrzna sieć jak hamachi. Xlink oszukuje xboxa i grasz przez neta jakby lokalnie ale z kim ci się podoba, nie podłączając się do live.
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
no własnie oto mi chodzi zeby ja mógł grac u siebie a kolega u siebie, i nie chcemy sie podłączac do xbl.

Jak mam internet UPC 5mb, to wystarczy i czy musze kupic router? zeby grac ?xlink?
 

5HOOGUN

Banned
Jakbyście chcieli przechodzić gry np w coopie to wydaje mi się że wystarczy złączyć obie konsole kablem ethernet (lub podobnym) i w grze klikać na local game i tyle :)
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
juz poczytałem troche o tym, i wmiare wiem oco chodzi, tylko teraz musze zakupic router i dowiedziec sie czy komputer musi byc włączony czy nie musi?
 

SoTTeR

Użytkownik
Użytkownik
komputer musi być włączony
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
aha, troche lipa, bo nie bede miał włączonego cała noc kompa i xboxa i telewizor :D itd...
 

SoTTeR

Użytkownik
Użytkownik
Coś za coś :)
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
nawet przy routerze ? musi byc komputer włączony ?
 

SoTTeR

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem że chcesz grać przez Xlink ? jak tak to musisz mieć włączony komputer
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem ale ja mam router w domu i moj ojciec korzysta z internetu na swoim laptopie kiedy ja mam wylaczony komp, takze wydaje mi sie ze nie musisz miec wlaczonego kompa.
 

SoTTeR

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chce grać przez xlink to musi mieć włączony komputer na którym jest zainstalowany xlink
 

Do góry Bottom