• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Podłączenie myszki do Xbox One S / adapter

RadzioXO

Świeżak
Świeżak
Witam, chciałbym grać w Fortnite na konsoli Xbox One S za pomocą myszki i klawiatury, przejrzałem trochę internetów i z tego co widzę, klawiatura działa bez problemu, problem jest w myszce, ponieważ wszędzie gdzie widziałem konsola nie obsługuje myszki, więc chciałbym się spytać czy aktualnie coś się zmieniło (może jest jakaś jedna jedyna myszka na której będzie działać) i zagram w Fortnite na myszce i klawiaturze, jeżeli nie to może ktoś poleci jakiś niedrogi adapter by wszystko hulało, a ja mógłbym spełnić swoje marzenia i grać na myszce i klawiaturze na xboxie :)

Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak się chce grać na myszce to się kupuje komputer, a nie oszukuje na konsolach, bo jest się lebiodą. Na szczęście urządzenia imitujące mysz są od 400 zł wzwyż :) Cronus Max i Xim.

RadzioXO

Świeżak
Świeżak
kuleczka91, nie rozumiem dlaczego uważasz to za oszustwo i obrażasz, skoro normalnie gracze xboxa grający w Fortnite, mogą grać z tymi z komputerami :) Twoją jakże świetną radę wezmę sobie do serca, że kupuje się komputer jak się chce grać na myszce bo nawet nie wiedziałem, DZIĘKI... Zrozumiałbym waszą złość, jakbym pisał ogólnie o grach, a ja chce grać tylko w Fortnite z tego co napisałem, ponieważ moi koledzy grają na komputerach i ciężko będzie im dorównać grając na padzie :)

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
kuleczka91, nie rozumiem dlaczego uważasz to za oszustwo i obrażasz, skoro normalnie gracze xboxa grający w Fortnite, mogą grać z tymi z komputerami :) Twoją jakże świetną radę wezmę sobie do serca, że kupuje się komputer jak się chce grać na myszce bo nawet nie wiedziałem, DZIĘKI... Zrozumiałbym waszą złość, jakbym pisał ogólnie o grach, a ja chce grać tylko w Fortnite z tego co napisałem, ponieważ moi koledzy grają na komputerach i ciężko będzie im dorównać grając na padzie :)
To sobie odpal na kompie i po problemie. Mam nadzieje, ze będzie powyżej 600zl, bo nie mam ochoty grac z patałachami na myszkach. :)

RadzioXO

Świeżak
Świeżak
Ech :( Tak trochę nie obchodzi mnie wasze zdanie, zadałem konkretne pytanie i chciałem uzyskać odpowiedź, a nie słuchać waszych mądrości, bo się boicie graczy na myszkach :( Nie każdy ma komputer przystosowany do grania, niektórym służy do pracy :) Mimo wszystko dziękuje za odpowiedzi

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ech :( Tak trochę nie obchodzi mnie wasze zdanie, zadałem konkretne pytanie i chciałem uzyskać odpowiedź, a nie słuchać waszych mądrości, bo się boicie graczy na myszkach :( Nie każdy ma komputer przystosowany do grania, niektórym służy do pracy :) Mimo wszystko dziękuje za odpowiedzi
No to dostałeś odpowiedź. Jedyna opcja to Cronus Max albo Xim. Jakoś powyżej 400zł to stoi jak się nie mylę. Innej opcji nie ma, na szczęście :p

Sam sobie odpowiedziałeś czemu nie chcemy graczy na myszkach, bo pad vs mysz nie ma szans.

RadzioXO

Świeżak
Świeżak
Wiem, że tak jest, ale łącząc się 3 komputery + xbox podczas szukania gry zapewne wybierze miejsce gdzie na serwerze osoby grające będą miały same myszki+klawiatury, więc nie szukam sposobu by przeszkadzać innym graczom w strzelankach, po prostu chciałem zagrać w tą jedną grę na myszce i klawiaturze, a pytałem, bo widziałem, że na PS4 gość podłączył myszkę oraz klawiaturę i mu to hulało ;)

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Można znaleźć przykładowo coś takiego:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
i wiele innych tańszych niż dedykowane zestawy.
Jak to działa i czy w ogóle idzie na tym grać ? Nie mam pojęcia.(nazwa sugeruje, że tak ;) ) Natomiast wiem jedno nie mam nic przeciwko aby część graczy grała sobie na padzie a reszta na myszkach. Każdy gra tak jak lubi i jeśli będzie taka możliwość to niech sobie nawet grają w COD'a na skrzypcach.
Istotne jest jedno: Osobne pokoje dla graczy z klawą i myszą oraz osobne dla graczy z padem bo wszyscy razem na jednym pokoju czy tam serwerze to trochę mija się z celem wiadomo dlaczego. Kto na czym gra ? Co komu do tego ( osobiście preferuję pada ). Takie moje zdanie.

Ostatnia edycja:

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Istotne jest jedno: Osobne pokoje dla graczy z klawą i myszą oraz osobne dla graczy z padem bo wszyscy razem na jednym pokoju czy tam serwerze to trochę mija się z celem wiadomo dlaczego.
Wiadomo ale podzieli to graczy, tak jak dlc dzieli na tych co kupuja i tych co nie kupuja, a tego nam na konsolach nie potrzeba gry i platformy do grania maja łączyć fanów grania a k+m ich podzieli zyska na tym tylk M$ a my starcimy
Dlatego jestem PRZECIWNY temu aby mozna bylo garc w konsole na k+m
Konsola =pad k+m=PC bylo tak od zawsze i niech tak pozostanie Amen.
Takie jest moje zdanie pozdro

Do góry