1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie myszki do Xbox One S / adapter

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RadzioXO, Lipiec 11, 2018.

1. RadzioXO

RadzioXO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym grać w Fortnite na konsoli Xbox One S za pomocą myszki i klawiatury, przejrzałem trochę internetów i z tego co widzę, klawiatura działa bez problemu, problem jest w myszce, ponieważ wszędzie gdzie widziałem konsola nie obsługuje myszki, więc chciałbym się spytać czy aktualnie coś się zmieniło (może jest jakaś jedna jedyna myszka na której będzie działać) i zagram w Fortnite na myszce i klawiaturze, jeżeli nie to może ktoś poleci jakiś niedrogi adapter by wszystko hulało, a ja mógłbym spełnić swoje marzenia i grać na myszce i klawiaturze na xboxie :)

Ostatnia edycja: Lipiec 11, 2018
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    317
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przecież celowanie myszką emulują strzałki z klawiatury ! graj ile wlezie i WSAD do poruszania się. A tak serio nie ma czegoś takiego na szczęście. Ma kiedyś być dostępne ale nie w shooterach FPS I TPS. I ma być drogie, mam nadzieję że bardzo drogie.

B0ni3k i kuleczka91 lubią to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak się chce grać na myszce to się kupuje komputer, a nie oszukuje na konsolach, bo jest się lebiodą. Na szczęście urządzenia imitujące mysz są od 400 zł wzwyż :) Cronus Max i Xim.

B0ni3k lubi to.
  5. RadzioXO

RadzioXO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kuleczka91, nie rozumiem dlaczego uważasz to za oszustwo i obrażasz, skoro normalnie gracze xboxa grający w Fortnite, mogą grać z tymi z komputerami :) Twoją jakże świetną radę wezmę sobie do serca, że kupuje się komputer jak się chce grać na myszce bo nawet nie wiedziałem, DZIĘKI... Zrozumiałbym waszą złość, jakbym pisał ogólnie o grach, a ja chce grać tylko w Fortnite z tego co napisałem, ponieważ moi koledzy grają na komputerach i ciężko będzie im dorównać grając na padzie :)

6. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    2058
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    To sobie odpal na kompie i po problemie. Mam nadzieje, ze będzie powyżej 600zl, bo nie mam ochoty grac z patałachami na myszkach. :)

7. RadzioXO

RadzioXO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ech :( Tak trochę nie obchodzi mnie wasze zdanie, zadałem konkretne pytanie i chciałem uzyskać odpowiedź, a nie słuchać waszych mądrości, bo się boicie graczy na myszkach :( Nie każdy ma komputer przystosowany do grania, niektórym służy do pracy :) Mimo wszystko dziękuje za odpowiedzi

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to dostałeś odpowiedź. Jedyna opcja to Cronus Max albo Xim. Jakoś powyżej 400zł to stoi jak się nie mylę. Innej opcji nie ma, na szczęście :p

Sam sobie odpowiedziałeś czemu nie chcemy graczy na myszkach, bo pad vs mysz nie ma szans.

9. RadzioXO

RadzioXO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że tak jest, ale łącząc się 3 komputery + xbox podczas szukania gry zapewne wybierze miejsce gdzie na serwerze osoby grające będą miały same myszki+klawiatury, więc nie szukam sposobu by przeszkadzać innym graczom w strzelankach, po prostu chciałem zagrać w tą jedną grę na myszce i klawiaturze, a pytałem, bo widziałem, że na PS4 gość podłączył myszkę oraz klawiaturę i mu to hulało ;)

10. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można znaleźć przykładowo coś takiego: https://allegro.pl/max-shooter-klawiatura-i-mysz-do-xbox-one-s-slim-i6694663480.html i wiele innych tańszych niż dedykowane zestawy.
    Jak to działa i czy w ogóle idzie na tym grać ? Nie mam pojęcia.(nazwa sugeruje, że tak ;) ) Natomiast wiem jedno nie mam nic przeciwko aby część graczy grała sobie na padzie a reszta na myszkach. Każdy gra tak jak lubi i jeśli będzie taka możliwość to niech sobie nawet grają w COD'a na skrzypcach.
    Istotne jest jedno: Osobne pokoje dla graczy z klawą i myszą oraz osobne dla graczy z padem bo wszyscy razem na jednym pokoju czy tam serwerze to trochę mija się z celem wiadomo dlaczego. Kto na czym gra ? Co komu do tego ( osobiście preferuję pada ). Takie moje zdanie.

Ostatnia edycja: Lipiec 12, 2018
    RadzioXO lubi to.
  11. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Wiadomo ale podzieli to graczy, tak jak dlc dzieli na tych co kupuja i tych co nie kupuja, a tego nam na konsolach nie potrzeba gry i platformy do grania maja łączyć fanów grania a k+m ich podzieli zyska na tym tylk M$ a my starcimy
    Dlatego jestem PRZECIWNY temu aby mozna bylo garc w konsole na k+m
    Konsola =pad k+m=PC bylo tak od zawsze i niech tak pozostanie Amen.
    Takie jest moje zdanie pozdro

ariel111c lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum