Podłączenie pada od xboxa do pc za pomocą kabla-odpowiedź

korni93

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy sposób podłączenia pada od xboxa do pc za pomocą tego kabla usb który służy ładowaniu pada działa???..słyszałem że wystarczy zainstalować sterowniki i pc wykrywa pada i działa.mam pada bez przewodowego
mam więc prośbę o jak najszybszą odpowiedź czy komuś o działą bo koniecznie chcę podłączyć pada do pc liczę na pomoc pozdrawiam
o to link do kabla
KABEL DO ŁADOWANIA AKUMULATORA - WROCŁAW (1223235359) - Aukcje internetowe Allegro
 

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma takiej opcji żeby działało po pierwsze kabel który podałeś jest do ładowania pada. Podpinając tym kablem pada pod xbox, pad zaczyna się ładować ale dalej z konsolą komunikuje się radiowo a nie za pośrednictwem kabla!!! Na kablu nie ma przesyłania sygnału sterowania!

Bezprzewodowego pada podepniesz tym ---> LINK
Przewodowego pada podepniesz tym ---> LINK
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma takiej opcji żeby działało po pierwsze kabel który podałeś jest do ładowania pada. Podpinając tym kablem pada pod xbox, pad zaczyna się ładować ale dalej z konsolą komunikuje się radiowo a nie za pośrednictwem kabla!!! Na kablu nie ma przesyłania sygnału sterowania!

Bezprzewodowego pada podepniesz tym ---> LINK
Przewodowego pada podepniesz tym ---> LINK
Dokładnie.Lepiej kup oryginalnego pada od Xboxa 360 ale przewodowego.Na Allegro ich trochę jest.A ta aukcja z drugiego linku dotyczy podłączenie pada ale od Xboxa 1 z PC przez port usb.
 

warone

Banned
Użytkownik
Niewiem jak tym bezkablowym , ale tym padem kablowym powinno normalnie samo sie zainstalowac tak co najmniej bylo w moim przypadku gdy z nudow to wyprubowalem to tylko podlaczylem pada do PC i samo wyszukalo sterowniki do pada i zainstalowalo bez klopotow .Mam Win XP wiec na Viscie tez raczej bez klopotu jak by co bedzie dzialalo . ;)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Niewiem jak tym bezkablowym , ale tym padem kablowym powinno normalnie samo sie zainstalowac tak co najmniej bylo w moim przypadku gdy z nudow to wyprubowalem to tylko podlaczylem pada do PC i samo wyszukalo sterowniki do pada i zainstalowalo bez klopotow .Mam Win XP wiec na Viscie tez raczej bez klopotu jak by co bedzie dzialalo . ;)
Dokładnie tak jest.Nie trzeba żadnych sterowników.
 

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie.Lepiej kup oryginalnego pada od Xboxa 360 ale przewodowego.Na Allegro ich trochę jest.A ta aukcja z drugiego linku dotyczy podłączenie pada ale od Xboxa 1 z PC przez port usb.
nie rozumiem jak to pada z xbox 1 ja kupiłem pada przewodowoego w jednym z hiper marketów i pad jest podłączany za pomocą takiej przejściówki tyle że kabel podany w drugiej aukcji był w komplecie pada.... także przynajmniej mój nie ma podłczenia usb tylko polączony jest z tym kablem podanym z drugiej aukcji...
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
nie rozumiem jak to pada z xbox 1 ja kupiłem pada przewodowoego w jednym z hiper marketów i pad jest podłączany za pomocą takiej przejściówki tyle że kabel podany w drugiej aukcji był w komplecie pada.... także przynajmniej mój nie ma podłczenia usb tylko polączony jest z tym kablem podanym z drugiej aukcji...
Ta okrągła wtyczka na zdjęciu z tej drugiej aukcji wystepuje tylko w padach od pierwszego Xboxa,no chyba,że ja o czymś nie wiem.
 

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
żeby nie być gołosłownym po południu zrobię zdjęcie i pokaże ci jak mam na moim padzie zakończenie i przejściówkę
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
kurde czy musze wywalić 80zł żeby pograć padem od xa na pc ?;/to tyle co nowy pad przewodowy ..sam nie wiem
jeżeli chodzi o aukcje to możliwe że dałem złą bo szukałem na szybko..ogólnie chodzi o ten kabel który łączy pada i można podłączyć go do pc za pomocą USB..wiele ośób tu pisało że im działa jak widać to były jakieś jaja;/
 

tolman

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co słyszałem nie da rady podłączyć bezprzewodowego pada od X kablem do kompa. Polecam tę ofertę. Kupisz i zachowasz sobie odbiornik a pada pchniesz na allegro czy tutaj na forum. Wyjdzie taniej niż kupienie odbiornika na allegro:
Pad Microsoft Xbox360 bezprzewodowy biały - Pady - ram.net.pl
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
kurde czy musze wywalić 80zł żeby pograć padem od xa na pc ?;/to tyle co nowy pad przewodowy ..sam nie wiem
jeżeli chodzi o aukcje to możliwe że dałem złą bo szukałem na szybko..ogólnie chodzi o ten kabel który łączy pada i można podłączyć go do pc za pomocą USB..wiele ośób tu pisało że im działa jak widać to były jakieś jaja;/
Ja Ci powiem,że warto.Sam mam oryginalnego pada przewodowego do Xboxa 360,którego wykorzystuje przy PC głównie przy emulatorach PS 2 czyli PCSX i Nintendo Wii i Gamecube czyli Dolphin.Dodatkowo każdy z tych emulatorów posiada specjalne pluginy do tegoż pada a jak wiemy pad od Xboxa 360 jest dużo bardziej wygodny od pada od PS 3 i rzeczywiście gra się na nim wyśmienicie.
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
a ile za swojego pada mogę wziąć??musiałbym ze 100 bo jak np sprzedam za 80zł to i tak 60-70zł będę musiał dołożyć więc na jedno wychodzi ;>
pady mam w stanie b.dobrym
 

ziom779

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Wystarczy kupic moduł RF i podlutowac kabelki usb (od byle jakiej wtyczki). Działa to tak samo jak oryginalny zestaw z Microsoftu w blisterku.
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
wytłumacz to jakoś jaśniej bo nie zabardzo rozumiem..do tego modułu trzeba przylutować USB?i tym USb podłaczyć pada??
ktoś coś wie na ten temat??
 

Bride

Użytkownik
Użytkownik
Moduł RF lutujesz do kabla USB i ten "zestaw" podłączasz do komputera recz jasna pod port USB a tu wszystko pokazane i opisane
TUTORIAL - Receptor Casero Wireles360 para PC- YA FUNCIONA!! (1 de 25) @ ElOtroLado.net Xbox 360 Scene
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
a jest gdzieś może Polska instrukcja??bo widzę zę to nie tylko lutowanie..pewnie potrzebne są jakies inne narzędzia ,sterowniki itd
 

junior95

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam podobny problem.
W ostatnim czasie zakupiłem KABEL XBOX 360 PLAY&CHARGE, chciałem sobie pograć padem w FIFE na PC, ale się nie dało. Dlaczego? Jakieś sterowniki?
 

Remix27

Banned
W google wpisz sterowniki pad xbox 360
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam.
Mam podobny problem.
W ostatnim czasie zakupiłem KABEL XBOX 360 PLAY&CHARGE, chciałem sobie pograć padem w FIFE na PC, ale się nie dało. Dlaczego? Jakieś sterowniki?

rany... lenistwo to jest obecnie choroba spoleczna chyba, bylo na stronie pierwszej tematu, ten kabel jest do ŁADOWANIA pada a nie do podlaczania go z pc, trzeba miec odbiornik albo ORYGINALNY pad przewodowy
 

junior95

Świeżak
Świeżak
Tak, wiem, że o tym było mówione, lecz myślałem, że ktoś jednak znalazł na to jakiś sposób :)
Dzięki.
 

Do góry Bottom