Podłączenie xbox do monitora samsung.

Jakub Kowalski

Świeżak
Świeżak
Konsolę podłączyłem kablem hdmi ale z braku głośników w monitorze musiałem podłączyć także kabel VGA HD AV (ale tylko do konsoli, wtyczka do monitora leży luzem) po to żeby podłączyć czincze do zestawu głośników aby mieć dźwięk. Działał ten system elegancko rok ale od jakiegoś czasu konsola nie chce się włączyć tylko dostaje jakiegoś dziwnego loopa tzn. zapętla się podczas uruchomiania, zapalają się po kolei na konsoli zielone światełka w okół przycisku start, następnie wszystkie na raz i tak w kółko a monitor nie włącza się. Kiedy wyjmę kabel VGA HD AV konsola się odpala i monitor działa. Po włożeniu kabla sytuacja się powtarza. Czy miał ktoś kiedyś taki przypadek i jak powrócić do stanu poprzedniego gdy konsola i monitor współdziałały przy danej konfiguracji okablowania?
Pzdr.
 

Quato

Użytkownik
Użytkownik
moze cos z kablem. jesli monitor ma wejsc HDMI, zazwyczaj jest wyscie audio z monitora przez mini jack. wystarczy podlaczyc kabel mini jack 2xRCA (chinch)
 

Jakub Kowalski

Świeżak
Świeżak
Kabel hdmi działa, ale jak podłączam dodatkowo kabel VGA HD AV to konsola łapie mętlik. A ten monitor nie ma wyjść audio:\
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Coś dzieje się z kablem VGA. Jak masz możliwość to spróbuj na innym.
 

tenraziel

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś widziałem Przejściówkę z kabla HDMI na zasadzie 2 czinczy z głosem i samego wejścia HDMI.
(Jak znajdę to edytuję)
 

Jakub Kowalski

Świeżak
Świeżak
Taki hdmi z przejściówką był by najlepszym rozwiązaniem, nawet nie wiedziałem, że takowe istnieją. Na dzień dzisiejszy podłączyłem konsolę do monitora kablem VGA (więc kabel działa), podniosłem rozdzielczość obrazu w konsoli na maxa i zasadniczo nie widzę różnicy w jakości obrazu.
 

Do góry Bottom