Podłączenie xbox one do laptopa

Royalonzo1987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Czy jest możliwość podłączenia xbox one do laptopa bez użycia rutera? Nie mam możliwości podłączenia xbox one do tv. Chciałbym użyć ekranu laptopa jako ekranu dla xbox one. Czy jest możliwość podłączenia konsoli bezpośrednio przy użyciu karty sieciowej, wifi laptopa?

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pewnie coś w stylu video grabber z hdmi na usb... Ale czy takie coś istnieje???Screenshot_20191115-223418_Allegro.jpgScreenshot_20191115-223424_Allegro.jpg

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Czy jest możliwość podłączenia xbox one do laptopa bez użycia rutera? Nie mam możliwości podłączenia xbox one do tv. Chciałbym użyć ekranu laptopa jako ekranu dla xbox one. Czy jest możliwość podłączenia konsoli bezpośrednio przy użyciu karty sieciowej, wifi laptopa?
Zrób hotspot na smartfonie i podłącz laptopa przez wifi ( jakiś transfer danych będzie potrzebny do logowania się w aplikacji Xbox w Windows 10) lub po prostu do jakiegoś wifi z internetem, następnie w ustawieniach sieciowych wifi udostępnij połączenie na kartę sieciową LAN, połącz laptopa z Xboxem kablem LAN i rozpocznij stremowanie, jak się rozpocznie stremowanie możesz wyłączyć hotspot.

Drugi sposób to na laptopie połącz się z internetem przez wifi, połącz lapka z xboxem kablem LAN i w połączenia sieciowe zaznacz LAN i wifi i utwórz połączenie mostkowe.

Bez tytułu123.jpg

Ostatnia edycja:

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Masz hdmi w laptopie? Jeśli tak, to nie ma prostszej rzeczy chyba, nie? Właśnie sprawdziłem na swoim, żeby bzdur nie pisać i mam laptopa po hdmi jako tv dla xboxa.

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz hdmi w laptopie? Jeśli tak, to nie ma prostszej rzeczy chyba, nie? Właśnie sprawdziłem na swoim, żeby bzdur nie pisać i mam laptopa po hdmi jako tv dla xboxa.
Chyba coś ci się pomyliło. Większość(jak nie wszystkie) laptopów ma tylko wyjście hdmi... więc twoja metoda nie jest prawdziwa.

Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Też kiedyś o tym myślałem i niestety laptopy mają wyjścia obrazu a nie wejścia, więc podłączenie jakiegokolwiek sprzętu pod złącza video nie ma sensu. Puścisz obraz z laptopa na TV, projektor, ale nie wyświetlisz na laptopie z innego źródła. Tutaj pewnie trzeba się pobawić w streaming jak kolega wyżej pisał :)

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Albo jakiś video grabber dobrej jakości

Do góry Bottom