Podłączenie xboxa 360 do Monitora

Boczek2444

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie podłączenia Xboxa 360 do Monitora tzn bardziej mi chodzi o głos Audio.
Monitor jaki posiadam to Samsung S23A700DS, Nie ma on wejścia na Audio jedynie Hdmi przez co podłącze xboxa.
Teraz pytanie, co muszę zrobić a by mieć głos kupić jakiś kabel do xboxa czy co np przez słuchawki albo głosniki od kompa ???
 

marektbg

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie przez hdmi idzie tez glos (jak podłacze pod tv komputer, czy odtwarzacz DVD/BR)
 

Boczek2444

Świeżak
Świeżak
Normalnie ale to jest monitor nie TV i on nie ma w sobie głośników.
O to właśnie chodzi.
 

sajmon3000

Świeżak
Świeżak
to będziesz musiał kupić słuchawki lub głośniki ?????
 

Boczek2444

Świeżak
Świeżak
A mogę np kupić zwykłe słuchawki na USB i je podłączyć pod konsole, i będą działać ??? będzie głos ??
 

sajmon3000

Świeżak
Świeżak
a nie łatwiej kupić specjalną przejsciówke z xboxa na dzeka i będziesz miał normalny dzwięk a nie problemy i zmartwienia czy pujdzie czy nie !!!!!! :p
 

Los_Emilos

Użytkownik
Użytkownik
Taka przejściówka, przynajmniej przy moim Xboxie, była od razu w zestawie. Dwa wejścia jack 3,5 na lewy i prawy głośnik.
 

Boczek2444

Świeżak
Świeżak
A może ktoś podać np na allego stronę gdzie można kupić taką przejściówkę bo zbytnio nie wiem jaka to jest będę wdzięczny.
 

Los_Emilos

Użytkownik
Użytkownik
 

sajmon3000

Świeżak
Świeżak
Ja bym wybrał na twoim miejscu opcje pierwszą NOWY KABEL VGA DO XBOX 360 + AUDIO do głośników (2607398214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i do tego bym kupił taką przejściówkę pomiędzy końcówką cin cin i wyjście minidzeka i pod te wyjście podłączysz każde słuchawki i głośniki komputerowe !!!!!! :D
 

Los_Emilos

Użytkownik
Użytkownik
Ja się na tym nie znam. Drugą opcje miałem od razu w zestawie więc ją wykorzystałem. Nie jestem w stanie odpowiedzieć co jest lepsze.
 

sajmon3000

Świeżak
Świeżak
 

Do góry Bottom