• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Podmiana pada

mojer

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Ostatnimi czasy w moje ręce wpadł pad do X360 bez oznak życia. Ma następujące braki
- pęknięty koszyczek do baterii
- brak śrub łączących (torxy)
- uszkodzona naklejka pod koszyczkiem
- brak nr seryjnego (zakrywający torxa pod koszyczkiem).

Jako że mam gwarancję jeszcze na akcesoria chciałem wymyślić sposób na podpięcie się jeszcze pod gwarę MS. Tak wiec
- poskręcać będę mógł sam
- serial wezmę od dobrego pada którego dostałem z konsolą
- koszyczek mogę zmienić również od dobrego pada

Tylko jak wygląda sprawa z nr seryjnym, bo szczerze powiedziawszy tak średnio mi się uśmiecha zrywać naklejkę z dobrego pada. Nie mam pojęcia wręcz jak to zrobić bez niszczenia jej. Czy może próbować wysyłać jak leci, tak trochę na bezczelnego poskręcanego z wymienionym koszyczkiem.
Ewentualnie jeśli MS nie uzna gwarancji co mi z tego tytułu grozi
ps przepraszam za brak pytajników klawiatura umiera

mojer

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja.
Pad zgłoszony, wysłany. Śróbki torxa ciężko dostępne wiec posiliłem się śróbkami z klawiatury. Koszyczek wysłany taki jaki był. Zmieniona naklejka z nr seryjnym. Dziś poczta przysłała nówkę w blisterze + 2 Duracele. Wiec opłaca się na allegro kupić trupa i zaraz wymieniać w MS

Do góry