Podpinanie dysk od PC(WD BEVS) do Xbox 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

suki

Użytkownik
Użytkownik
kabelek z tego co widzę to jest dostarczany po to żeby podpiąć go pod konsole a nie pod widnowsa :)
Datel robił takie coś że można było przez usb przekopiować dane ze starego dysku. Kiedyś chciałem kupić takie coś ale niestety nieudało mi się.
Ponoć do oryginalnego dysku jest jakiś kabelek dostarczany żeby przetransferować dane z jednego dysku na drugi ale nieszukałem na ten temat więcej info póki co :)

Ja mam takie pytanko: czy wystarczyłoby jeżeli chciałbym taki dysk kupić przerobiony abym przekopiował jedynie swój profil na memorkę (i ewentualne save'y) i potem wrzucił to na nowy dysk?

Już tłumaczę o co mi chodzi: mianowicie na dysku są elementy systemowe między innymi znajduje się tam aktualizacja "divx" ale oprócz tego widze jakieś elementy które dotyczą usługi live i zastanawiam się czy zostaną one odzykane po połączeniu z netem. Niestety nie da ich się przenieść na memorkę którą kupiłem specjalnie do tworzenia kopii save'ów. (niemówiąc już o tym że np. saveów forzy też się nieda przenieść ani skopiować więc troche lipa z tym)

Pozdro
 

petey

Świeżak
Świeżak
To jak nikt nie probowal podlaczyc BEVS za pomoca migration kit'a od MS?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wydaje mis ze bedzie mozna do tego ten kabel jest
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom