Podsumowanie recenzji Modern Warfare 3

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Niezłe noty :)
Trzeba samemu stestowac gre by sie przekonac.

Niech teraz zaczna pisac antyfani o odgrzewanych kotletach :D

PS. Straszny GUUL jak widzisz ze twoi znajomi na live juz graja w MW3 :p

Jest tez zapewne prawda ze niektore recenzje moga byc podrasowane przez $$$
Ale nie az tyle :D:cool:
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
To tak jak w "ścigałkach".
Preferujesz rzeczywistą rozgrywkę, wybierasz przykładowo Dirt'a. Lubisz po prostu zap#$%^&lać i brać zakręty na pełnym gazie wybierz NFS'a. Tak samo klaruje się różnica między Codem a BFem.
Która gra bardziej przypadnie do gustu, zależy od osobistych upodobań.

Odnośnie ocen. Jeżeli nawet ta gra to "odgrzewany kotlet", to skoro MW2 jest świetną grą, w tym przypadku musi być podobnie.
 

robso

Świeżak
Świeżak
ja dziśiaj troche pograłem i jestem usatysfakcjonowany z wydanych 2 stówek

Nie wiem czego inny oczekiwali bo wiele tu nie można zmienić - gra jest wyjatkowa sama w sobie i trzyma poziom jaki zdobyła w poprzednich odsłonach - zmiany też są i ciesze się że nie ma ich za wiele bo czy jeśli zmienili by za wiele czy dalej byłby to CoD !
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Lubisz szybka akcje i szybkie mecze wybierz CODa. Wolisz wojne wybierz BF3. Mnie sie obie gry podobaja ale troche bardziej przemawia do mnie BF3.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
CoD czy BF mogą najwyżej dostac 9/10. 10 jest zarezerwowane dla GTA :D
 

Rafal86PL

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem wczoraj ok. 3h. Pierwsze wrażenia multi 9/10. Świetnie generuje mecz. Gramy w zasadzie ciągle z samymi polakami.
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
po 3h na muti powiem ze wyglada jak dlc ale...
po co robic nowy silnik jak bf3 i potem borykac sie z bugami?

Nie wiem czemu ale grajac w blackopsy ciagle sie flustrowalem jak zabijal mnie ghoust itp a w mw3 tego nie mialem bo ludzie nie maja jeszcze odblokowanych tych nobowskich perkow dlatego one powinny zniknanc z tej gry
 

Fantomx

Użytkownik
Użytkownik
Tak naprawdę to na obiektywne opinie trzeba poczekać co najmniej tydzień..
Kupiłem BF3 i gdybym miał wystawić opinie po 3-4 godzinach grania to byłoby to 12/10. Tym bardziej ze jeszcze widziałbym dziurę po 200 zł w portfelu.
Każda zakupiona gra dostaje bonus HURAA na start dlatego, moim zdaniem, oceny wystawione przez użytkowników za tydzień lub dwa będą oddawać prawdziwą wartość COD:MW3.
 

masiek

Użytkownik
Użytkownik
Ja powiem tak :D (wypowiedz o multi)
Pierwsze zakupiłem sobie BF3(z racji że był pierwszy:)), ponieważ muszę przyznać bardziej czekałem na tą grę niż na COD-a. Muszę jeszcze zaznaczyć że we wcześniejsze BF-a nie miałem okazji pograć (może tam 3 razy góra, ale to powierzchownie), ale za to dużo grałem w COD-a (oj bardzo). Moim zdaniem Ci co dużo grają w COD-a to rzeczywiście będą wychwalać MW3 (tak jak ja) nawet nie zwracając uwagi na to że dużo się nie zmieniło. Natomiast trzeba też oddać szacunek za nowy silnik BF-a bo naprawdę świetą robote zrobił DICE :) Jednak wszystko zależy od charakteru gracza jak woli sobie po zapi#$%^lac :D
Dla mnie MW3 jest lepsze i lepiej się czuję nawet załóżmy na TDM-ach, ale jak mówiłem pewno dlatego że więcej w to grałem :) (można rzecz szkoda że w BF-a nie grałem heh jak patrząc teraz, ale jak mówiłem: charakter :)
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie w codzie bardziej liczy sie skill.
Mapy w bf sa na tyle duze ze wygrywa tyn kto pierwszy zobaczy przeciwnika. czesto spotykamy przeciwnika z nikad na naszym respie i walimy mu po plecach
jak ktos do nas zacznie strzelac to rozmazuje nam sie ekran i praktycznie nie do wykrycia jest strzelajacy przeciwnik.
w mw3 duzo ciezej dac sie zajsc od tylu no i duzo wiecej zalezy od minimapy
Ale ogolne doznania lepsze w bf3 szczegolnie wybuchy i dzwiek no i te pojazdy

niektore mapy sa ladniutkie w codzie prawie jak bf3 np ta mapa w paryzu w mw3 jest ladna
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Ja właśnie dostałem to na co czekałem. Czyli dynamiczny FPS. Cały czas coś się dzieje ciągle musisz byc w gotowości bo co chwile trzeba strzelac. I tym ta gra dla mnie bardziej przemawia niż BF3. BF3 DLA MNIE jest po prostu za wolny za duże mapy no mi nie przypada do gustu. A ci co gadają że MW3 to prawie to samo co MW2 to chyba sami fanboye bf3 albo wogóle w te gre niegrali.
Multi jest extra normalnie jeszcze lepsza frajda z doznań po zdobyciu fraga niż w poprzednich częściach. Ale juz niedługo pewnie bedzie jakaś łatka bo servery wyszujkuje tylko z samymi polakami a czasem trwa to baaaardzo długo.
Moja ocena 9/10. -1 punkt za wygląd broni, w samej grze wygladają bardzo ładnie ale przy tworzeniu klasy na tych obrazkach sa jakieś takie dziwne no napisze to że dla mnie takie kiczowate albo trzeba sie przyzywczaic.
 

malyr

Użytkownik
Użytkownik
kupiłem BF3 na ps3 i po 20 minutach grania w multi podziękowałem tej pozycji, trudno kasa przepadła
odpalenie MW3 i 4h z życia wyrwane

tyle na temat, gra jest do grania i sprawiania frajdy graczowi
nie jestem żadnym fanbojem, bo każdą z tych gier posiadam i MW3 wygrywa w każdej dziedzinie

a te oceny to pewnie wystawali wielcy fani BF3
może coś jeszcze: dzień premiery BF3 lista znajomych na PS3 - 1 osoba, 2 grające na xboxie w BF3
premiera MW3 prawie cała lista graczy MW3, na ps3 nie zaglądałem pewnie podobnie
 

czapel

Świeżak
Świeżak

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Nie mow ze mw3 wygrywa w kazdym aspekcie.
Bf3 jest ladniejszy i ma lepszy dzwiek ale mw3 bardziej grywalny i mniej zbugowany.
Problem w tym ze bugi bf3 mozna poprawic latka a w mw3 grafiki i dzwieku nie poprawia
 

leonheart

Użytkownik
Użytkownik
BF3 bije koda grafika i dźwiękiem. To tyle. Kampania leży, nudna nie skończyłem. Multi grałem w bete, w sumie nudne. Nie zrozumcie mnie źle, BF3 stara się oddać walkę możliwie rzeczywiście i robi to nieźle. Czyli walka pozycyjna, kampienie i podkradanie, dla mnie nuda.

Za to COD ? Kampanie jest przesadzona, ale daje satysfakcję, emocje i świetnie bawi. Jest ciekawa, wartka i trudna do przewidzenia. Jest tak dobra jak MW1, lepsza od MW2, świetne zakończenie trylogii. W zasadzie nawet cieszę się ze starego silnika, w grze czuje się dzięki temu klimat pierwszego MW, wszystko przypomina spójną całość. W multi jeszcze nie zagrałem, więc się nie wypowiadam.

Nie wierzyłem, że IW po rozłamie da radę zrobić to dobrze, na szczęście miło się rozczarowałem.

W obie gry grałem na PC, grafika BF3 na x360 jest, cóż słaba, a w COD multi wolę pograć na klawiaturze i myszy ;)

Macie dylemat ? kupcie COD-a
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odpaliłem kotlecika, przeszedłem półtorej misji i powiem tak. Każda kolejna część od Infinity Ward jest coraz gorsza, najpierw beznadziejny Cod 4 później MW 2 i teraz ten MW3. Nie wiem jak ludzie mogą to kupować (chyba wierzyli że dostaną coś innego).

Gra jest tak beznadziejna że tylko potwierdzają się moje słowa które krytykowały tę grę - rzeczywiście jest tak jak mówiłem. Serdecznie życzę wszystkim którzy ją mają zamiar kupić żeby dobrze to przemyśleli, bo można się ładnie przejechać.

Podsumowując ocena ode mnie 4/10 ze względu na to że nadal jest nieco ciekawsza niż Chernobyl Terrorist Attack. Black Ops był sto razy lepszy.
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Odpaliłem kotlecika, przeszedłem półtorej misji i powiem tak. Każda kolejna część od Infinity Ward jest coraz gorsza, najpierw beznadziejny Cod 4 później MW 2 i teraz ten MW3. Nie wiem jak ludzie mogą to kupować (chyba wierzyli że dostaną coś innego).

Gra jest tak beznadziejna że tylko potwierdzają się moje słowa które krytykowały tę grę - rzeczywiście jest tak jak mówiłem. Serdecznie życzę wszystkim którzy ją mają zamiar kupić żeby dobrze to przemyśleli, bo można się ładnie przejechać.

Podsumowując ocena ode mnie 4/10 ze względu na to że nadal jest nieco ciekawsza niż Chernobyl Terrorist Attack. Black Ops był sto razy lepszy.
Opinie piszemy w innym temacie!

Co do tematu co kto lubi, 90% wypowiedzi na forum jednak chwali te gre za "fajnosc" czyli cos w tym musi byc. Ale pewne osoby tego nie moge przelknac ze ich gra nie jest taka fajna i dlatego robia takie zadymy hehe.
 

Do góry Bottom