Podziękowania od Blizzard

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Studio developerskie które chyba każdy gracz zna, Blizzard Entertainment ukończyło 20-ste urodziny. Z tego powodu założyciele tego studia chcieli podziękować graczom, myślę że to miły gest od Mike'a Morhaime i Frank Pearce'a. Osobiście bardzo szanuję to studio tak samo jak i Rockstar Games...


Dla XboxForum.pl /BaX
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Szpaner94

Banned
D3 D3 D3... Zacytuję usera z YouTube :

"you two are the reason why I'm still a virgin."
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma za co ;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dokładnie BaX - mistrzowie w swoim fachu - tak jak Rockstar Games

Propsy Blizzard ;)
 

saffy

Użytkownik
Użytkownik
To my powinniśmy im dziękować :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
D3 D3 D3... Zacytuję usera z YouTube :

"you two are the reason why I'm still a virgin."
hahah dobry koleś, ja powinienem podziękowac Rockstarowi ; p

miły gest.
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście bardzo szanuję te studio

Nie 'te studio' a 'to studio'...

Moderator...eh :eek:

Co do tematu, jak pożyją kolejne 20 lat, jeśli za kolejne 20 lat będą w ogóle jeszcze robić TAKIE gry, to wtedy ja się wybiorę i sam im podziękuję :p

Gest jak gest, wydaje się być miły, tym bardziej, że nie każde studio sobie pozwala na tak proste, ale uszczęśliwiające graczy rzeczy.
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Eh, w dzieciństwie ostro napieprzałem w Warcraft III, jak na ten moment to StarCraft II jest ich najlepszą grą według mnie.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie 'te studio' a 'to studio'...

Moderator...eh :eek:
znalazł się polonista *****. nie wnosisz nic do tematu, a bład nie jest na tyle poważny, ze drażni w oczy.
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
znalazł się polonista *****. nie wnosisz nic do tematu, a bład nie jest na tyle poważny, ze drażni w oczy.
Czy nie jest poważny, to bym się jednak zastanowił, jedna z podstawowych zasad ortografii, a w oczy drażni. Oczywiście jeśli wiesz, że to błąd i znasz te zasady. A że żyjemy w pokoleniu analfabetów, to coraz mniej ludzi zwraca uwagę na interpunkcję, orty, itp., więc większość nawet nie jest tego świadoma.
A moderator, jak na osobę która powinna ogarniać porządek na forum, raczej powinna dbać też o takie kwestie, a przynajmniej w swoich wypowiedziach...
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Czy nie jest poważny, to bym się jednak zastanowił, jedna z podstawowych zasad ortografii, a w oczy drażni. Oczywiście jeśli wiesz, że to błąd i znasz te zasady. A że żyjemy w pokoleniu analfabetów, to coraz mniej ludzi zwraca uwagę na interpunkcję, orty, itp., więc większość nawet nie jest tego świadoma.
A moderator, jak na osobę która powinna ogarniać porządek na forum, raczej powinna dbać też o takie kwestie, a przynajmniej w swoich wypowiedziach...
Oj kolego nie jestem maszyną wyluzuj, każdy popełnia błędy. Czy to moderator czy administrator, każdy może walnąć "byka" gdy na szybkości piszesz newsa dla forum...
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Oj kolego nie jestem maszyną wyluzuj, każdy popełnia błędy. Czy to moderator czy administrator, każdy może walnąć "byka" gdy na szybkości piszesz newsa dla forum...
No tak.
Powyższy post pewnie też był na szybko pisany, bo stwierdziłem w nim co najmniej 3 błędy :)
Nieważne. Koniec OT.


A Starcraft 2 i tak rządzi, szkoda, że nie na konsolach i trochę zrobiony na kasę, dzieląc kampanię na części...
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
A to ciekawe, może powinieneś mnie uczyć gramatyki ? bo ja nie stwierdziłem błędu w poprzednim poście...
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Czy nie jest poważny, to bym się jednak zastanowił, jedna z podstawowych zasad ortografii, a w oczy drażni. Oczywiście jeśli wiesz, że to błąd i znasz te zasady. A że żyjemy w pokoleniu analfabetów, to coraz mniej ludzi zwraca uwagę na interpunkcję, orty, itp., więc większość nawet nie jest tego świadoma.
A moderator, jak na osobę która powinna ogarniać porządek na forum, raczej powinna dbać też o takie kwestie, a przynajmniej w swoich wypowiedziach...
To jest forum, a nie wypracowanie z języka polskiego. Niestety, nasz piękny język jest tak nasycony ą i ę, że nie trudno o pomyłkę, więc trzeba być wyrozumiałym i nie czepiać się byle czego.
Trudno mi się przyznać, ale nie grałem w żadną grę od Blizzard .
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje Blizzardowi za wypięcię się na konsole
Dziękuję Blizzardowi za cholernie dlugie oczekiwania
Dziękuję Blizzardowi za niesłusznego bana na battle.net
I na końcu dziękuję Blizzardowi za chorendalne ceny i totalnie nudnego MMO

To troche jak Apple, czego by nie robili mają mase klientów.
 

Szpaner94

Banned
Dziękuje Blizzardowi za wypięcię się na konsole
Dziękuję Blizzardowi za cholernie dlugie oczekiwania
Dziękuję Blizzardowi za niesłusznego bana na battle.net
I na końcu dziękuję Blizzardowi za chorendalne ceny i totalnie nudnego MMO

To troche jak Apple, czego by nie robili mają mase klientów.


Blizz jak Apple ? Go f**k yourself ! Za takie herezje powinieneś dostać bana na cały internet...
 

Morse

Użytkownik
Użytkownik
Blizz jak Apple ? Go f**k yourself ! Za takie herezje powinieneś dostać bana na cały internet...
Pięknie powiedziane :D


A co do Blizzarda - ja im jestem szczególnie wdzięczny:
- za otworzenie mi oczu na świat elektronicznej rozrywki w zaciszu domowym, a nie w głośnych salonach,
- za uwiadomienie, ze strategia na PC to nie tylko Tetris :p, w która mozna grac do dzis nieprzerwanie od 1998 r.
- za najlepsze filmy z gier, które bez względu na epokę, w której zostały wydane "powodują wzwód".

;D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom