• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

pogo mo thoin co i jak?

Witam. Przymierzam sie do zrobienia tego cuda. Poki co nie mam zadnych czesci tylko instrukcje w pdfie. Moze gdzie kupic ten kondensator czy musze wykrecic go ze starego xboxa? Zrobil juz ktos z forum to ustrojstwo?? Za wszelkie wskazowki bede wdzieczny!

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Można kupić lub właśnie ze starego xboxa wymontować, mogę załatwić więcej jak trzeba 10zł sztuka

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Banalna sprawa. Nie trzeba zadnych czesci. Wystarczy wstawic dodatkowy wylacznik w szereg przed wylacznikiem glownym na zasilaniu 3.3V, no i oczywiscie kabelek z GND do MPX01.

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Troche wstyd rysowac wlacznik na jednym drucie. Wazne zeby byl w szereg z wylacznikiem glownym, w zwiazku z tym nie ma znaczenia czy przed czy za. Zarzuce link jak cos znajde pozniej.
Jedna uwaga tylko, nie zwiera sie MPX01 do GND na zalaczonym zasilaniu 3,3V.

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Podtrzymuję swoją uwagę o odłączeniu 3.3V przy zwieraniu MPX01 do GND.
Na tym schemacie nawet ktoś przewidział wspomniany wyłącznik przy samej sondzie właśnie po to.

snake68

Użytkownik
Użytkownik
bgszef i ten sprzęt w pełni wystarczy do wyciągnięcia klucza?
czy potrzebuję jeszcze któregoś z programatorów?
gdzie kupić ten kabelek? na allegro?

speara zrobiłem sobie sam to chyba i z tym sobie poradzę

snake68

Użytkownik
Użytkownik
witam
mam problem z flashem litka 74850c,wgrane jest LT
zrobiłem sobie probe ze switch na 3,3.
myślę ze sprzęt działa prawidłowo(mogę jednak się mylić).
w JungleFlasher v0.1.79 wszystko idzie dobrze do momentu gdy odstawiam probe od MPX01.
pojawia sie okno z komunikatem PatKey failed

proszę fachowców o porady

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Do góry