Połączenie internetowe nietypowa sprawa.

rafiziom

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie od kilu dni posiadam RGH jak na razie radze sobie ze wszystkim, ale jestem na wyjeździe i nie posiadam zwykłego łącza internetowego Wifi-Router-Modem (nie mam bezpośredniego dostępu do routera). Mianowicie posiadam login i hasło do sieci wifi na całym świecie jest to sieć FON u mnie partnerem jest Netia, i tu pojawia się pytanie jak mieć internet w konsoli? Raczej po połączeniu do wifi nie będę mógł wpisać loginu i hasła więc pewnie zostaje opcja jakoś przez komputer i tu pytanie do Was jak można to zrobić?
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Udostępniając Internet po kablu lan z komputera.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Lub polaczyc sie na pc skopiowac mac adres konsoli wklepac login i haslo z poziomu pc. Zalogowac się do wifi na konsoli wyrzuci pc z sieci, konsola powinna mieć internet

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

rafiziom

Świeżak
Świeżak
Wiec tak sprawdziłem najpierw połączenie mostkowe, niestety prawdopodobnie sieć ma jakieś zabezpieczenia i po jakimś czasie internet znika nie można się zalogować ani nic, wyłączenie mostka nie pomaga dopiero po skasowaniu go.

Lub polaczyc sie na pc skopiowac mac adres konsoli wklepac login i haslo z poziomu pc. Zalogowac się do wifi na konsoli wyrzuci pc z sieci, konsola powinna mieć internet

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Dobry pomysł jutro sprawdzę, zobaczymy czy pomoże, a co by było jak bym zmienił adres mac karty sieciowej w komputerze na adres z xboxa połączył się z siecią, odłączył komputer powrócił do pierwotnego mac komputera i się zalogował miał bym internet tu i tu, ale czy nie muszą być też odpowiednie adresy ip?

Dziękuję panowie, temat rozwiązany wszystko działa :)
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom