Polaczenie Xbox LCD<zadziala?>

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
Witam. mam do was pytanie w sprawie podlaczenia konsoli xbox 360 slim do monitora asus VH222D. Moj Pomysl jest taki:

Kabel HDMI-VGA->Kabel optyczny z koncowka jack podlaczony z xboxa do->Adapter 2chinch na jack->podlaczenie do kina domowego poprzez chinch
Okablowanie:
bk414b KABEL HDMI na VGA 3m GOLD OPLOT NOWOŚĆ (1486762572) - Aukcje internetowe Allegro
CYFROWY KABEL OPTYCZNY - PROLINK EXCLUSIVE 1,8m (1478025241) - Aukcje internetowe Allegro
+ Adapter + kabel chinch
Chcialbym poprostu aby ktos to ocenił. Z gory dzieki

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
nie zadziała. nie pójdzie sygnał HDMI->VGA. HDMI to sygnał cyfrowy a VGA analogowy i nie da się tego zamienić jakikolwiek kablem. potrzebny by był konwerter sygnału (skaler) ale to zupełnie nie opłacalna sprawa. podłącz kablem AV->VGA.

dżwieku cyfrowego z kabla optycznego też nie zamienisz kablem na zwykłe chinche. ewentualnie możesz zamienić na coaxial.

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
czyli nie pojdzie? no trudno pozostaje mi kupic oryginalny kabel vga m$. dzieki za odp

mateuszx20

Użytkownik
Użytkownik
Nie koniecznie oryginalny. Ja mam kabel madcatz z allegro, za który zapłaciłem około 40zł z wliczoną przesyłką (trzeba dokupić przejściówkę z chinch na mini jacka dla audio jeśli jest taka potrzeba). Jakość bardzo dobra, a mam do czego porównać bo wcześniej miałem kabel BigBena.

XBOX360 ProSeries VGA+OPTICAL+AUDIO od MadCatz !!! (1495712597) - Aukcje internetowe Allegro

Do góry Bottom