Połaczenie xbox router.BŁĄD !!!

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Prosze nie wyżucajcie tego tematu przeszukalem caly dzial sieci i poradniki i nic to nie daje.Podłaczyłem xboxa z routerem i wyskakuje mi bład IP. Dlaczego co mam zrobic i prosze temat nie do kosza!!!!

maszel

Świeżak
Świeżak
Odp: Połaczenie xbox router.BŁĄD !!!

Koleś rozpisz się coś więcej,jak masz ustawione na X etc.

192.168.0.1 / 192.168.0.2 -możesz tych spróbować

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik

Ale jak mam ustawic IP routera ??? Tak sie ustawia chyba jak sie udostepnia neta z kompa ??? Mam aster 10Mb / 1Mb.Co mam zrobic podłaczam xbox router ???W x mam ustawiona wszystko automatycznie :-\

P.S. Za pomoc 2 zdrapki po 48h.

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik

A DHCP w routerze włączone?

frey

Użytkownik
Użytkownik

ustaw w xboxie ip 192.168.0.x za x wstaw cyferke jakas zalezna od tego ile masz kompow w domu jesli poza xboxem tylko 1 komp podlaczony do routera to 3 jesli 2 kompy to 4 itp brame w x ustaw na 192.168.0.1 maske podsieci: 255.255.255.0 dns zostaw automatyczne, pewnie nie masz dhcp w routerze

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik

A DHCP mam właczyc czy wyłaczyc ???

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik

DHCP jak jest włączone to nic nie musisz majstrować przy IP. Ba, większość routerów z włączonym DHCP jest w stanie bez jakiejkolwiek konfiguracji współpracować z xboksem.

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik

chyba wiek dlaczego mi nie chodzi xbox live :p Ja mam aster i mam przypisane 1 IP na dom ale kupilem router i poprostu jakby rozprowadzilem polaczenie po domu ,ale xbox jakby widzi ze jest 1 IP i nie da sie.A jest mozliwosc w asterze wykupienia dodatkowego ip tzn podaje im adres mac (np.konsoli)a oni jakby mi ja udostepniaja.Co o tym myslicie da to cos jak kupie czy nie ???

ODPOWIEEDZCCIE!!!!!!!!!!

dadas215

Świeżak
Świeżak
A DHCP mam właczyc czy wyłaczyc ???
A jak sie wlancza DHCp?? pomozcie maly noob ze mnie jeszcze w tych sprawach

dadas215

Świeżak
Świeżak
A jak sie wlancza DHCp?? pomozcie maly noob ze mnie jeszcze w tych sprawach
BO mam taki sam problem tylko ze ja jeestem w upc i podlanczylem sie do routera ktorego mam wbudowanego w modem kablem ethernet ale na probie ip wyskakuje blad

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
skolnuj sobie na xboxsie mac adres peceta

ciuupa

Użytkownik
Użytkownik
To zrób inaczej, wpisz mac adres swojej karty sieciowej w xboxie i wtedy powinno ci zadziałać. Jak odpalałem xboxa i kompa naraz to i tam i tam był net. Następnie skasowałem mac adres w xboxie odpalilem ponownie testowanie sieci i działa do dziś a robiłem to dwa miechy temu

Do góry Bottom