Połączenie xboxa z internetem przez router Netgear - Proszę o pomoc.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Asariah

Świeżak
Świeżak
To mój pierwszy post na tym forum, więc witam Wszystkich Forumowiczów.
Zacznę od pewnego problemu, na który nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi, a napisane już na ten temat post nie pomogły mi.

Mój problem jest taki:

Mam xboxa slim i chcę aby łączył się on z internetem poprzez router. Router został już skonfigurowany, a u dostawcy internetu też już wszystko jest ustawione. Laptop odbiera sygnał z routera i nie ma problemu z połączeniem. To samo jest z PS3 (tam wszystko automatycznie się ustawiło, poza hasłem oczywiście). Mam natomiast problem xboxem. :(
Konsola "widzi" router, ale na etapie łączenia się jej z tym routerem jest błąd. Wprowadziłam nazwę sieci i hasło, a resztę ustawiłam na wyszukiwanie automatyczne i nie chce działać. :(

Czy wszystkie dane muszę wprowadzić ręcznie? A jeśli tak, to które? Jestem trochę zielona w tych sprawach, także proszę o wyrozumiałość i "łopatologiczne" wytłumaczenie, bo naprawdę nie wiem, z której strony ugryźć ten problem.

Pozdrawiam, Agata
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Trudno coś doradzić skoro inne urządzenia łączą się bez problemu. Spróbuj zmienić szyfrowanie na jakieś inne i ustal nowe hasło. Upewnij się że wpisujesz je dobrze
 

kes

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj może na sztywno ustawić ip, wtedy zobaczysz czy się połączy.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
 

Asariah

Świeżak
Świeżak
Nadal nic. Wpisałam wszystkie dane i nie chce połączyć się nadal. Dodam też, że u mojej koleżanki konsola bez problemu z routerem się łączyła i dalej z internetem i xbox live.

EDIT:
usunęłam wszystkie ustawienia i zaczęłam ustawianie od zera i już się połączyło :)

Dzięki za pomoc :) Temat do zamknięcia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom