Półka na płyty

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
Siema jako ze jestem zapalonym graczem ;D mam juz w swojej kolekcji ponad 30 orginalnych gier i kolekcja szybko sie powiększa to chce gdzies te pudełka trzymac , zeby sie nie niszczyły i znalazlem taki cos na allegro Stojak na płyty - Alaska 80 CD wiśnia ST025W (1697560216) - Aukcje internetowe Allegro czy Pudełka z xboxa wejda tu normalnie z wymiarów podanych niby wszystko pasuje ale lepiej sie upewnic ;D prosze o pomoc moze ktos juz ma taki regał i cos powie :] z góry Dzięki
 

Buchman

Banned
Myślę, że jest to stojak przeznaczony na mniejsze opakowania płyt, ponieważ nie wydaje mi się, że pudełka od X mają grubość tylko 1 cm. Z tego co wiem pudełka do PC i konsol mają grubość około 1,4 cm i w moim przypadku się to zgadza czyli to raczej nie będzie udany zakup.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Nie lepiej napisać do sprzedawcy?
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
W ten wejdą na 100%.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki juz wszystko wiem dzięki za POMOC :) Pozdrawiam i zycze duzo Punktów G ;p heheh
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Przeciez widac, na zdjeciu, ze na stojaku sa takie filmowo/xboxowe pudelka ;)

PS. nie szkoda Ci tyle kasy? ;> NIe lepiej sprzedac gry ktore juz przeszedles, bo drugi raz przechodzic to nie to samo. Ewentualnie multiplayer mozna kolekcjonowac ;)
 

Do góry Bottom