• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

poloczenie z internetem problem !!!

pawelcio1

Świeżak
Świeżak
witam kupilem xa z zamiarem grania przez neta i mam problem podpinam kabel do konsolki i nie chce mi sie poloczyc z netem i nie wiem co mam zrobic czy musze cos sciagnac albo zaintalowac prosze o pomoc dzieki

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Jak podpinasz .. kabel z konsoli do routera? Kabel z konsoli do komputera? Kabel od neta do konsoli? Twoja wypowiedz jest tak nie logiczna że nic z niej nie rozumiem.

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie masz modemu / routera, tylko kabel wystający ze ściany ( internet osiedlowy ) nie będziesz mieć internetu na konsoli bo musiał byś podać jej adres mac adminowi. Najlepiej jakbyś zrobił sobie ICS ( kabel ethernet z komputera do konsoli ) Tyle że trzeba mieć 2 sieciówki i mieć o tym jakiekolwiek pojęcie , a ty go nie masz .

@edit
Podłącz kablem ethertnet lub poprzez wifi konsole do routera. Dodaj mac adres konsoli do routera, powinno działać. Ale tutaj pojawia się pytanie czy rozróżniasz modem od routera?

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
Podłącz kablem ethertnet lub poprzez wifi konsole do routera. Dodaj mac adres konsoli do routera, powinno działać. Ale tutaj pojawia się pytanie czy rozróżniasz modem od routera?
dobre ;)

a ten kabel ze ściany to taki inernetowy czy taki telewizyjny?

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Mam internet "osiedlowy" bez żadnych routerów. Skonfigurowałem połączenie w konsoli identycznie jak w komputerze i śmiga.

Nebeb

Użytkownik
Użytkownik
?

Kabel wystający ze ściany podepnij do wejścia w ruterze/modemie i do wyjścia w ruterze/modemie podejmij jedną końcówkę kabla ethernet a drugą końcówkę podepnij do twojego xbox'a powinien sam rozpoznać to że podłączyłeś do nie go ten kabel ethernet. A jeżeli masz konsole xbox z WiFi i ruter z WiFi czyli bezprzewodowy to połącz bezprzewodowo tego xbox'a z ruterem.

Jak będzie good (będzie działało) to napisz w tym temacie

Nebeb

Użytkownik
Użytkownik
TO jak nie masz rutera ani modemu to jak ty chcesz podłączyć z jednego wyjścia w ścianie xbox'a i kompa ?

Do góry