Położenie xbox'a 360.

zawisza98

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie , czy mogę położyć monitor płaski 17' na xboxie? Ponieważ boje się, że się przegrzeje więc pytam was o zdanie.
 

Czery

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie musisz to nie stawiaj nic na konsoli.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tak, możesz nic się nie stanie :) Najważniejsze jest aby konsola miała wolną przestrzeń z tyłu oraz z boku.
 

zawisza98

Świeżak
Świeżak
Ok, dzięki. Temat do zamknięcia.
 

Czery

Użytkownik
Użytkownik
No ale jak ma mieć "wolną przestrzeń z boku" jak z jednej stronie będzie na półce, biurku czy czym kolwiek a na drugiej bedzie TV / Monitor?
 

kichu93

Użytkownik
Użytkownik
Podepnę się - xbox ma lepszą wentylację w pionie czy poziomie? ( pomijając odległości od ścian, wnęk itp, tak jakbym postawił załóżmy na srodku pokoju)
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
w poziomie jest lepsza wentylacja
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
W poziomie bo z boków zasysane jest powietrze do ochłodzenia. Jak leży to z dwóch stron pobiera te powietrze, a jak stoi to tylko z jednej strony.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Podepnę się - xbox ma lepszą wentylację w pionie czy poziomie? ( pomijając odległości od ścian, wnęk itp, tak jakbym postawił załóżmy na srodku pokoju)
Nie ma to najmniejszego znaczenia, wazne zeby bylo troche wolnego miejsca wokol konsoli :)
 
Ja bym nie stawiał nic na konsoli, lepiej postaw monitor gdzieś indziej bo on trochę waży i może coś się stać ;/
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja bym nie stawiał nic na konsoli, lepiej postaw monitor gdzieś indziej bo on trochę waży i może coś się stać ;/
Xbox to nie jajko :) bawią mnie takie teksty
Jak nie masz miejsca na monitor to śmiało stawiaj na x-a, a co do położenia konsoli pion czy poziom to bez różnicy.
 

Ingvar

Banned
Nie ma to najmniejszego znaczenia w jakiej pozycji jest konsola byle żeby nie zastawiać wentylatorów.

Eh, niedługo będą pytania "czy jak dotknę mojego xbox'a to się nie przegrzeje?"
 

Do góry Bottom