~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
:D :D :D
Może od tych emotikonek rozpocznę mój post.

Proponuje założenie pierwszego polskiego klanu, w którym to grupa znajomych ludzi mogłaby: niszczyć, grabić, likwidować, rozpierdala*, itp. itd. etc.
Już niebawem jak zwykle to bywa powstanie wiele takowych klanów w różnych częściach europy!
Działalność klanu nie będzie obejmować tylko rozgrywka na arenie Liberty City, proponuje utworzyć pełna stronę klanu na którym tętnic będzie życie zjednoczonych żołnierzy pierwszego polskiego klanu :D :D :D.
Klan tworzyć będą wszyscy jego uczestnicy, poczynając od kolorów tabelek na stronie po ustalanie taktyk meczowych!
<~~Never Walk Alone~~>
1.Poszukuje ludzi znajocych się na tworzeniu stron internetowych!
2.Warunkiem przystąpienia do klanu jest podani enicku XBL :D oraz dodanie wszystkich ludzi z klanu!


Proszę o zgłaszanie się na forum jak i na adres e-mail [email protected] lista Klanowiczów będzie edytowana na pierwszej stronie na obecnym forum! Czekam na wszelkie propozycje!!

P.S. Ale mam zajarany łeb haha :D :D tak czy siak zgłaszajcie się GTA IV RuleZzZZZzz

LISTA RODZINY
NWA

  • JaxoNxx
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Jakoś nie bardzo mi pasuje ta nazwa, no i chyba by się przydało zrobić jeden klan forumowy w wiele gier. Jest już HSWK od cod4 może by tak dołączyć gta IV. Ale i tak jestem pewien że będzie to zwykła grupa ludzi grająca przez xlive a nie klan, bo nie będzie z kim grać.
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

mylisz się kolego na live w GTA ludzie sa non stop wiec napweno bedzie z kim grac.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to że nie ma zbyt wiele klanów, a nawet jak są to nie ma żadnych lig i raczej ciężko będzie się umawiać na tę "zabawę" bo inaczej tego wtedy nazwać nie można ;)
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Stary nie minął nawet tydzień od premiery więc nie dziwota że jeszcze nie ma klanów to tylko kwestia czasu każda gra która miała dobre Multi przechodziła przez to ;) Tak samo będzie z GTA!
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

COD4 chyba najlepsze multi z jakim się spotkałem. Nie widzę ani lig ani na tyle klanów by można coś grac... Więc jak mówię byłby to tylko team do grania ;)

EDIT//No nachodzi mnie taka myśl aby zrobić polską ligę x360. Na razie będzie to prosta liga. Stronka na niej zapisy itd .Z reklamą myślę że nie ma problemu tylko trzeba to rozwinąć, im więcej ludzi o tym usłyszy tym więcej klanów powstanie ;). Tylko kto by się z was na to pisał no i jakieś propozycje dotyczące działania całej ligi.
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Hmmm... to całkiem dobry pomysł jednak ilość polskich graczy GTA IV na Live nie jest duża ja proponuje uderzyć na http://www.gtaforums.com/i i http://forums.xbox.com/ tam rozkręcić całą zabawę z ligą, klanami, etc (warunek to osoba znająca dość dobrze język angielski, ja coś tam kumam więc mogę pomóc)
Wspólnymi siłami damy radę!
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Da się to rozkręcić, język angielski znać do tego stopnia by jakoś się porozumieć w tym to akurat nie ma problemu. Nie koniecznie w GTA IV :) W większość gier. Przykład COD4 czy HALO3 czy inne np. PES czy FIFA. Wiadomo w to co najwięcej ludzi gra, gdy przyjdzie czas na gta IV to się do ligi dołączy i gites. :) a jak nie wyjdzie to i tak nic nie tracimy. więc można próbować!
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Co z tym klanem? Bo jakoś cicho w tym temacie
 

poziomesia

Świeżak
Świeżak
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Też jestem tym zainteresowany jak podłącze internet to dam znać
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

JaxoNxx a czy tego klanu nie ma w GTA SA ? ;)

Ponawiam pytanie
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

ja mogę grac
 

filip144

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

ja też jestem zainteresowany JaxoNxx napisz jak to wygląda
 

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Ja tez jestem zainteresownay :)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

A ja mam pomysł na ligę xlive, czyli wiele klanów/graczy w walce o pierwsze miejsce w różnych grach. Powoli kończę stronę więc w końcu się podzielę i może to jakoś rozkręcimy :p
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ~>Polski Klan GTA IV<~ ~#NwA#~ "Never Walk Alone"

Zgłaszam się nick ActereQ
Gram tak po 12:00


EHH i jak zwykle nie wypaliło o_O
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom