Pomoc dla poczatkujacego...

Red733

Świeżak
Świeżak
Joł! Nie dawno sie zarejestrowalem i to moj 1 post i potrzebuje Waszej pomocy!

O tuż za jakis miesiac bede sobie kupywal xbox360 Elite i potrzebuje wiedziec gdzie mozna go dobrze przerobic bez zrywania plomb w okolicach Wałbrzycha?

Aha jestem totalnym noobem choc juz mam x'a kilka dobrych lat...
I tu Mi sie narzuca pytania dla Was...
1. Jaka przerobka jest najlepsza ??
2. Jakie predkosci napedu sa najlepsze przy przerobce ??
3. Jak wydluzyc zywotnosc x'a ??
4. Co to iExteme czy to jest dashboard :-\ ??
5. Jaki jest najlepszy iExtreme dla danego napedu ??
6. Jak nagrywac gry i jakim programem i jakimi szybkosciami co potrzebuje do wypalenia jakich plyt uzywac itp. ??
7. Co to jest to Flashowanie ??

Prosze o odp. w jezyku ojczystym ;D w jak najlatwiejszej postaci

Dziekuje z góry...
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

1. iXtreme 1.4
2. Podstawowe czyli przewaznie 2.4x 8x itd...
3. Nierozkręcaj go i będzie Git
4. IXtreme jest to przeróbka konsoli aby ci czytała "kopie zapasowe"...
5. Sam se wybierz najlepszą
HITACHI - LG, również w wersji 79FL
iXtreme Online 1.4 - różne prędkości odczytu x5, x8, dedykowany osobą zamierzającym grać w gry Online, całkowicie zabezpieczając konsolę przed zbanowaniem w usłudze Xbox Live
Maximus Xtreme v1.7 - dla napędu 0078FK i 0079FL
Maximus 2.4 Stealth Revision 2 - dla starszych modeli v46, 47, 59

SAMSUNG - TOSHIBA
iXtreme Online 1.4 - różne prędkości odczytu x5, x8, x12, dedykowany osobą zamierzającym grać w gry Online, całkowicie zabezpieczając konsolę przed zbanowaniem w usłudze Xbox Live
XTREME 5.3.A - prędkość odczytu 12x
XTREME 5.3.B - prędkość odczytu 4x, napęd chodzi ciszej, mogą występować przycięcia podczas odtwarzania przerywników, oryginalne płyty czytane są z prędkością 12x
XTREME 5.3.B - domyślna prędkość odczytu 12x (możliwe przełączanie 12x/4x poprzez włożenie do napędu oryginalnej płyty)
XTREME 5.3.B - domyślna prędkość odczytu 4x (możliwe przełączanie 4x/12x poprzez włożenie do napędu oryginalnej płyty)

Philips BENQ
iXtreme Online 1.4 - różne prędkości odczytu x5, x8, x12, dedykowany osobą zamierzającym grać w gry Online, całkowicie zabezpieczając konsolę przed zbanowaniem w usłudze Xbox Live
6. Poszukaj na tym forum są chyba 2 tutki......
7. www.google.pl (bez jaj takie cos to w 2 sekundy w google mozna znaleść...)

PS. i nie iExtreme tylko iXtreme.....
 

bil

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...podłonczenia x360 do kompa

jak mam podlonczyc x360 do kompa jakim kablem i jaki program mam zainstalowac na kompie zeby bylo ok zgury dzienki :(
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...podłonczenia x360 do kompa

bil napisał:
jak mam podlonczyc x360 do kompa jakim kablem i jaki program mam zainstalowac na kompie zeby bylo ok zgury dzienki :(
Kablem sieciowym który dostałeś razem z konsolą. Program? W zakładce Media w konsoli jest wszystko napisane co musisz zainstalować.
 

bil

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

no i działa ale powiedz mi jak wrzucać na przykład filmy dvd albo muzę a co do divx to trzeba sciongnoc jakieś sterowniki cz coś podobnego ponoć bo jak wkładam płytę z divx to tytuły widzi ale nie da się odpalić a komp mi się łączy przez Windows Media Player i nie mam pojęcia jak wrzucić t x360 chyba ze jest jakiś iny program do tego .a x360 mam dopiero 3 dni to zbytnio nie lapie tego z góry dzięki za pomoc
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

bil napisał:
noi dzala ale powiedz mi jak wrzucac napszykład filmy dvd albo muze aco do divx to czeba sciongnoc jakies sterowniki cz cos podobnego ponoc bo jak wkładam płyte z divx to tytuły widzi aole nieda sie otpalic a komp mi sie łonczy przes Windows Media Player i niemam pojencia jak wrzucic t x360 chybz zejes jakis iny program do tego .a x360 mam dopiero 3 dni to spytnio nie lape tego zgury dzienki za pomoc
Narobiłeś tyle błędów, że nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś...
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

Wtam.
Mam pytanko, czy jeśli będę miał konsolę z extreme, to będę mógł ściągać dema gier? Rozumiem, że nie możliwa jest gra przez Live, ale nie wiem co z resztą, ściąganie itp.?
Jeszcze chciałem się zapytać czy jak ściągę grę, która będzie miała stealth patch, to odpale ją ne extreme, czy tylko na Ixtreme i bedę musiał szikać innej wersji?
Będę wdzięczny za pomoc.

P.S. Jeszcze mam pytanko odnoścnie napędu. Który jest najlepszy i dlaczego?

Wklejam też tutaj, bo w innym temacie nikt nie odpowiedział.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

Mr.Hankey napisał:
Wtam.
Mam pytanko, czy jeśli będę miał konsolę z extreme, to będę mógł ściągać dema gier? Rozumiem, że nie możliwa jest gra przez Live, ale nie wiem co z resztą, ściąganie itp.?
Jeszcze chciałem się zapytać czy jak ściągę grę, która będzie miała stealth patch, to odpale ją ne extreme, czy tylko na Ixtreme i bedę musiał szikać innej wersji?
Będę wdzięczny za pomoc.

P.S. Jeszcze mam pytanko odnoścnie napędu. Który jest najlepszy i dlaczego?

Wklejam też tutaj, bo w innym temacie nikt nie odpowiedział.

O ile mi wiadomo po marketplacu bedziesz mogl chodzic bez problemow czyli sciagac tez mozna . Jezeli masz gre ze stealth patchem to powinna ci pojsc na extreme . A co do napedow to ci nikt tego dokladnie nie powie
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

Dzięki serdeczne za pomoc.
 

Gemini

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

WReki napisał:
Philips BENQ
iXtreme Online 1.4 - różne prędkości odczytu x5, x8, x12, dedykowany osobą zamierzającym grać w gry Online, całkowicie zabezpieczając konsolę przed zbanowaniem w usłudze Xbox Live
Jaką prędkość polecacie? Standardowo jest x12. Nie wiem jak wam ale mi takie demo devil may gry 4 wgrywa się serio długo.
Myślę aby wybrać x8.

Jakie wy macie prędkości?
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

8 - 12 jest strasznie glosne
 

Gemini

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

Jak miałem Samsunga to rzeczywiście było strasznie głośno. Po naprawie gwarancyjnej dali mi Benqa i od razu widać różnice.
Na niższych obrotach chyba filmiki zacinają co?
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla poczatkujacego...

Na 8 juz sie niektore tna - ale jak 12 mialem to benq wyl niemilosiernie
 

Do góry Bottom