Pomoc dla zielonego

Bzdet

Świeżak
Świeżak
Witam. Jestem zielony w sprawie konsoli xbox 360 i bardzo prosiłbym o pomoc i odpowiedź przy moich pytaniach. Chciałbym kupić konsolę w miarę tanio i przerobić ją. I tu moje pytania:

1. Czy konsole obecne na allegro takie jak xbox 360 arcade da się przerobić ? Jeśli tak to wystarczy wgrać odpowiednie oprogramowanie do niej?
2. W jaki sposób można podłączyć konsole do Internetu?
3. Jeśli będę chciał odpalić oryginalne gry w trybie multiplayer na przerobionej konsoli to dostanę bana?
4. Dlaczego konsole Arcade są takie tanie w porównaniu do innych?

Bardzo proszę o wyrozumiałość.

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc dla zielonego

Bzdet napisał:
Witam. Jestem zielony w sprawie konsoli xbox 360 i bardzo prosiłbym o pomoc i odpowiedź przy moich pytaniach. Chciałbym kupić konsolę w miarę tanio i przerobić ją. I tu moje pytania:

1. Czy konsole obecne na allegro takie jak xbox 360 arcade da się przerobić ? Jeśli tak to wystarczy wgrać odpowiednie oprogramowanie do niej?
2. W jaki sposób można podłączyć konsole do Internetu?
3. Jeśli będę chciał odpalić oryginalne gry w trybie multiplayer na przerobionej konsoli to dostanę bana?
4. Dlaczego konsole Arcade są takie tanie w porównaniu do innych?

Bardzo proszę o wyrozumiałość.
1. Zależy od napędu jeśli mają Lite On to nieprzerobisz. Tak trzeba zmienić firmware napędu ale tego niepolecam nowicjuszom w takich sprawach.
2. Przez router kablem z koncówką RJ45 albo do karty sieciowej w kompie
3. Nie, niedostaniesz bana
4. Ponieważ nieposiadają dysku i kabla do podłączenia ich z internetem

Bzdet

Świeżak
Świeżak
Odp: Pomoc dla zielonego

Dziękuje bardzo za pomoc ;)

Do góry Bottom