[pomoc]Gitara GH3 nie łączy się z konsolą.

czelentano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!

Mam dość dziwny problem.

Posiadam gitare GH3 i GH:WT od paru miesięcy. Grałem bezproblemowo. kontorler w 100% sprawny. Niestety pożyczyłem na tydzień gitarke koleżance [jej działała tez bez zarzutów]. Gdy oddała postanowiłem znów zagrać. Niestety gitara nie łączy sie z konsolą. Szukałem opcji do zmiany częstotliwości w opcjach konsoli, nie znalazłem takowej. Naciskałem też w konsoli maly biały guzik obok wejsć na "memorki" i przy gitarze identyczny. Konsola miga [tak jak szukałaby kontrolera] i gitara też. Niestety oboje nie mogą sie znaleść, heh. Myślałem ze to kwesta baterii. Nic z tego. Kupiłem nowiuteńkie alkaiczne. Problem nadal nie rozwiązywał się. Dodam, że mam też pada bezprzewodowego. Jego konsola widzi i nie ma z tym problemów. Tylko jest to dziwne bo przypisuje temu padow drugą diodę i jest on jako drugi gracz.
Dodam, że gitara jest bezprzewodowa.
Nie wiem co się dzieje, a z miła przyjemnością pograłbym znów w grę.
Czy da się jakoś wyregulować gitarę/konsolę?
W czym tkwi problem?

Z gory dziękuje.

[wpisywałęm też zapytania do googli i na tym forum, podobnego problemu nie znalazłem]

Pozdrawiam.
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
Zeby rozwiać problem zepsutej gitary, idz z gitara do kolezanki i podłącz ja u niej. Jak u niej bedzie działać to i u Ciebie musi. W przeciwnym razie bedzie to oznacząło padniety nadajnik RF w gitarze.
 

Gears of Persia

Użytkownik
Użytkownik
Albo koleżanka popsuła, albo jak kolega wyżej mówi nadajnik jest popsuty
 

Do góry Bottom