Pomoc na rapidshare!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mattbos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam nie jestem weteranem forum ale kilka godzinek już na nim spędziłem :)) jednak nigdzie nie moglem znaleść odpowiedzi na to pytanie i postanowiłem założyć ten temat proszę o szybką i dokładna odpowiedz:))

Mam konto Premium na Rapidshare i chce ściągać z tamtąt gry na xboxa jednak mam problem . Na forum są super linki na rapida do gier jednak jak mam zrobic aby raz wrzucić do jakiegoś programu i ciągnąć a nie pojedyńczo kopiować każdy part i go ściągać bo to denerwujące i czasochłonne. Proszę o pomoc niech ktoś napisze jak to zrobić albo wogule jak przeglądać to co jest wrzucone na raida czy jest taka możliwość że wejdę na rapida i tam poprzeglądam pliki wybiorę jakieś i sobie ściągnę . proszę o odpowiedz i dziękuje.

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc na rapidshare!!!

Kod:
http://x360iso.org/index.php?topic=3339.0
Proszę bardzo ;)
Następnym razem użyj wyszukiwarki.

mattbos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

dzięki :) ale nie oto chodzi ja mam ten program i ścigałem nim jak nie miałem konta premium na rapidshare.
on jest dobry jak ktoś za free chce ciągnąc ale tak to jest za wolny i po każdym parcie 100 sekund trzeba czekać :/ chodzi mi o coś innego ale dzięki:)

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Użyj RapGeta !

W opcjach programu wpisz login i hasło do konta ;)

brayan09

Użytkownik
Użytkownik

Chodz ci o cos takiego ze dodasz sobie linki do jakiegos programu i sam ci po kolei sciaga????
Jesli tak to polecam cos w rodzaju flashget lub Internet donwload manager mozesz sobie wrzucis wszystkie linki do programu i on ci jej bedzie sam sciagal

andrzej_krk

Świeżak
Świeżak

Ja sciagam DAP'em. Kopiuje wszystkie linki i zapisuje w pliku tekstowym, po czym w DAP daje import txt i wszystkie pliki znajduja sie w kolejce pobierania. Trzeba pamietac aby ustawic w ustawieniach na rapidshare.com opcje direct downloads. Pozdrawiam

zielak20051

Użytkownik
Użytkownik

Najlepszy jest FlashGet :) Tylko jak będziesz ściągał to pobierz jakąś starsza wersje bo te najnowsze jakoś tak średnio z Rapidem działają :) Ja mam wersje 1.73 i działa bez problemu :)

calis

Użytkownik
Użytkownik

RAPGET - najlepszy do rapida.

mattbos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

ok dzieki temat do zmkniecia:)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom