[Pomoc] Ninja Gaiden 2

XadnerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema. Gram w Ninja Gaiden 2 i doszedłem do pewnego Boss'a, a mianowicie takiego kościotrupa, może skojarzycie. Za chu** nie mogę go przejść. Przyznam, że powoli zaczynam tracić chęci do tej gry, bo wg. mnie misja, boss, mapa itd., którje nieda sięprzejść za 10 razem jest do dupy za przeproszeniem. No ale to nie o to chodzi. Mam namyśli to czy możecie mi powiedzieć jakiś dobry system na niego, tzn. jak wy go pokonaliście, jaką bronią, co robiliście. I jak można to napiszcie jeszcze na tego Wilkołaka tak na przyszłość. Dzięki z góry.
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

Ja tylko ciagle nawalalem :p za 2 razem mi sie udalo.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

Ten kosciotrup czasem nie przypominal smoka czy czegos w tym style?!
Jesli mnie pamiec nie myli,to serce jest jego slabym punktem-ale ogolnie taktyka walenia na chama sprawdza sie w NG2.
A co do wilkolaka-jeden z prostszych bossow.Dragon Sword i Lot Jaskolki-gosc nie bedzie mial szans.
 

peiro

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

uzyj kosy, jak nie dasz teraz rady nie masz nawet co podchodzic do ostatniego bosa :p
 

XadnerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

Elo. Mam problem z bossem. Jest to taki robal w takich zielonych jaskiniach. Pełza cały czas po tych korytażach i nie mogę go nieczym "udupić". Jaki jest na niego system? Możecie mi powiedzieć jak go zabić? Kiedy się zatrzymuje, żeby go trafić czymś, albo co? Dzięki z góry.
 

monkey222

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

tak czytalem juz wiele postow odnosnie NINJA GAIDEN 2...ludzie ta gra jest banalna w porownaniu do NG 1...uwierzcie mi.jak narazie przeszedlem 3 demona.zaczolem misje na tych bagnach i do tej pory podczas normalnej gry ( nie liczac bosow) uzylem tylko 2 razy malej mikstury do leczenia...na bosach tylko uzywam ..a bosow przechodze od strzala ..uzywajac oczywiscie MAGIE NIPO OGIEN na full..wczesniej mialem miecz smoka na full a teraz kose na full( kosa No1 w grze jak narazie).... uwierzcie mi ze NG 1 byla 100 razy trudniejsza..tam ciezko nieraz bylo przejsc od bosa do bosa a na bosach to nieraz siedzialo sie dlugooooooooooo.....wiec glowa do gory chlopaki..gra jest cudowna..a jej poziom trudnosci nadaje sens tej grze..gra to mistrzostwo..arcydzielo :D ..dla mnie najlepsza gra jak narazie na xboxa..bije devil my cry 4 na glowe..uzywajcie miecza smoka..kosy..ale pamietajcie ze strzaly i wybuchajace schirocos tam tez sa na bosow pomocne..:) musialem sie wygadac :):)
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

Z twojej wypowiedzi wynika że albo jesteś wybitnym graczem albo grasz na uczniu.
 

monkey222

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

nie na uczniu nie boj nic...moze dlatego w miare latwo mi idzie bo jak mialem xsa jedynke i ninja gaiden 1 to skonczylem ja 14 razy;/ ...ale i tak uwazam ze ta czesc jest latwiejsza niz 1 i jest piekna:) super ze pod koniec gry akcja toczy sie w wiosce ryu ..sceneria ta sama co NG 1 tylko ile lepsza grafa..cos pieknego
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

To fakt giera wygląda bardzo ładnie ale też potrafi zwolnić animka:)
Co do poziomu trudności to racja NG1 była dużo trudniejsza już na samym początku baty szły.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Pomoc] Ninja Gaiden 2

Cześć
Ja mam problem w 9 <chyba> rozdziale gdzie jest dzungla i sam poczatek gry. Rozwalam wszystkich co sa na brzegu mam zapis, zapisuje rozwalam dalej w przystani co naparzają z rakietnic potem przepływam tkaim tunelkiem pod woda i jestem koło jakiegoś wielkiego pnia i tu moje pytanie. Sa tam 2 brzegi jak na nie wskoczyć.
 

djjamaica

Świeżak
Świeżak
ja mam pytanie jak w 7 levelu zabic dossa tego co się zamienia w kule, bo co o zabije to on mnie zabija swoją eksplozją....
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
wychodzisz za ekran i blok
 

djjamaica

Świeżak
Świeżak
mam problem z 7 levelem bo zabijam niby bossa tego co zmienia się w kulke i kiedy na koniec eksploduje zabija mnie co zrobić trzeba
 

djjamaica

Świeżak
Świeżak
wyszedłem za ekran zrobiłem blok i nic to nie dało....
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
wyszedłem za ekran zrobiłem blok i nic to nie dało....
YouTube - Ninja Gaiden II - Chapter 7 Boss Battle 2
Zrób tak i po problemie.
 

djjamaica

Świeżak
Świeżak
Dobre ale lepszy sposób znam do walki..... Wale go aż do 1/3 energi bez żadnej straty u siebie energii wale go pałkom w lewą tylnią noge .Y. bez żadnych ruchów tylko .Y. aż ubędzie mu 2/3 energi wtedy zmienia się w kulę i biegne pod nim do pyska i też nasówam go chwile .Y. potem zaraz pada i go dobijam.... na jednym pasku energii... i fakt jak tam wcześniej mówiliście wychodze za ekran i robie blok... żeczywiście działa...dzięki
 

kassumikani

Świeżak
Świeżak
elo jestem przy trzecim bossie i nie moge nic wykombionwac na jego smierc czy luk czy miecz czy szurigen lub wlucznia... nic nie dziala nawet taktiki nie widze jesgo slabych puntow prosze pomocy...!
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
elo jestem przy trzecim bossie i nie moge nic wykombionwac na jego smierc czy luk czy miecz czy szurigen lub wlucznia... nic nie dziala nawet taktiki nie widze jesgo slabych puntow prosze pomocy...!
Pisze się SHURIKEN i włócznia:)
Sam łuk wystarczy,tyle żeby to był "mocny atak".
Zresztą zobacz sam
http://pl.youtube.com/watch?v=t2vxthSxUbU
 

Usul

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie.Otóż oglądałem filmik jak przejść w tej grze 2 bossa i gościowi brał strasznie mało hp.Mi tym silnym(jakby ładowanym jego atakiem)zabiera połowe hp a jemu 1/10.
W jaką broń najlepiej inwestować?(kosy jeszcze nie mam)
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
elo jestem przy trzecim bossie i nie moge nic wykombionwac na jego smierc czy luk czy miecz czy szurigen lub wlucznia... nic nie dziala nawet taktiki nie widze jesgo slabych puntow prosze pomocy...!
I najlepiej jak będziesz strzelał prosto w głowę bo zabiera mu najwięcej hp.
 

Do góry Bottom