Pomoc przy kupnie xbox 360 (kilka pytań do zaawansowanych użytkowników)

Witam. Tak jak w temacie mam zamiar zakupić konsolę Xbox360. Mam do wydania około 500zł. Najlepiej jak będzie to konsola przerobiona, za nieprzerobioną dam max 420zł. Doradzacie gdzie kupić, gdzie jest najtaniej ? Czy lepiej kupić przerobioną i mieć więcej gier czy nieprzerobioną i mieć xbl ? Nie mam zbyt dużo kasy na oryginalne gry... Czy warto kupić konsolę, jeśli będzie ona podłączona do monitora Asus 19' i głośników 5.1 tracer. Czy warto kupić naprawianą w serwisie konsolę (po rodzie, wymieniona płyta główna, zostało tylko ze starego obudowa, wiatraki i napęd) za 400zł falcona z gwarancją miesiąc, pad, okablowanie, przerobiony. (ufam sprzedawcy i sądzi, że po tej naprawie jest jak nowa). Mam jeszcze ofertę kupna xboxa za 360zł przerobiony, pad itp. działa, rok prod. 2006, bez hdmi.
Czy macie jakieś dobre propozycje gdzie mogę zakupić xboxa używanego, bo ja jakoś nie mogę znaleźć żadnych dobrych ofert, a kupiłbym jaspera ?? (mogę dorzucić kierownicę Apollo Daytona). Piszcie w temacie lub PW lub gg 1576438 !!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Szukając na allegro płyta główna jasper 550-600 kupisz wszystko starsze raczej nie warte, po serwisie to jak bomba:)
 

wojtekvq

Świeżak
Świeżak
Szukaj XBOX'a 360 ARCADE Jasper lepiej kupić przerobionego ale nie wiem czy za tą cene kupisz nowego ja dałem 800zł za nowego na gwarancji (nie straciłem jej bo w tym samym sklepie mi przerobili konsole) Najtaniej będzie na allegro albo u znajomego, po rrodzie nie opłaca sie kupić bo wtedy szansa na złapanie następnego wzrasta
 

Grajcar179

Banned
Jaki jest sens kupować konsole z 2006r, bez hdmi. Przecież nie wiadomo ile to coś jeszcze pochodzi...
 

karolek1

Banned
Xbox 360 bez HDMI to jak facet bez j*j... HDMI jest sercem tej konsoli, gdyby nie to wyjście to grafika byłaby niewiele lepsza od grafiki z PS2... Poza tym konsola z 2006r. to zapewne xenon czyli może ci się zepsuć po dwóch godzinach lub po dwóch latach... Ja bym wolał dozbierać i kupić arcade jaspera i nie martwiłbym się o rroda;]
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Karolek1 mylisz się ponieważ aby posiadać jakość hd na xboxie nie trzeba posiadać HDMI
 

bgszef

Banned
Karolek1 mylisz się ponieważ aby posiadać jakość hd na xboxie nie trzeba posiadać HDMI
Co nie zmienia faktu, ze przez hdmi jest lepszy obraz
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Jaki jest sens kupować konsole z 2006r, bez hdmi. Przecież nie wiadomo ile to coś jeszcze pochodzi...
mialem konsole z 2006 roku sprzedalem ja 2 lata temu wujkowi i dopiero tydzien temu zaskoczyl 1 RROD w histori tej konsoli :D
ale szpec powiedzial ze byla taka zakurzona i wgl i wgl wiec pewnie gdyby nie to to dalej by hulała :)
no a tak to tylko raz padl laser ale to przezemnie bo za bardzo sobie skalibrowałem haha
 

Do góry Bottom