Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

artus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam zakupiłem na allego xbox 360 przerobionego iextreme 1.41 i teraz kilka pytan. 1.Po czym rozpoznac czy xbox jest przerobiony??
2. Wypalilem plytke z gra wedlug poradnikow wszelkie zgodnosci plyta miala patche i takie tam, gra nagrana bez błędow ale wkladam do napedu i chwilke poczyta i komunikat ze mam wlozyc plyte cd/dvd. Gdzie jest problem hmm??
3. Czy xbox 360 bedzie czytal mp3 z plyt?? jezli tak to czemu moj nie czyta??
4. Czy bedzie odtwarzal divx?? Moj nie odtwarza!!!
5. Xbox odtworzyl mi tylko flim DVD nie oryginalny nagrany przezemnie i to wszytko co udalo mi sie na nim odpalic:(

NIgdy nie mialem do czynienia z konsolami i jestm zielony wiec prosze o pomoc.
Moze dosc naiwne pytanie i prosba: jestem z Poznania moe znalazla by sie dobra dusza ktora przetestowala mojego xbox bo moze zle nagrywam plyty albo z bledami sciagam, a specjalnie nie mam skad pozyczyc. moj numer gg 2267193
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

1. Po wlozeniu poprawnie nagranej gry-jesli odpali, tzn. ze jest przerobiona.
2. Widocznie wypaliles zle, albo na jakiejs lichej plycie.
(tylko i wylacznie plyty DVD+DL KONIECZNIE PLUSY, najlepiej Verbatim, Platinium)
Oczywiscie, po sciagnieciu gry, wypakowales ja i podczas nagrywania wybrales plik .dvd, a nie .iso? Predkosc najlepiej x2,4 albo x4.
3. Czyta, wiesz w ogole jak uruchomic muzyke?
zakladka Multimedia->Muzyka>wciskasz X aby zmienic zrodlo muzyki i wybierasz "Biezaca plyta".
4. Bedzie odtwarzal DivX'y i XviD'y, jak podepniesz konsole do internetu i sciagnie kodeki.
5. Gratulacje
 

artus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Z mp3 zrobiłem tak jak napisales i nic widzi tylko folder ale zawartosci juz nie:(:(
Płyta do gry była Emtc bo tylko taka dostalem, gre probowalem teraz nagrac po raz drugi ta sama firma plyty i zrobilem aby po nagraniu(nie wyskoczyl zaden blad podczas nagywnia) sprawdzil mi nosnik doszlo do 50% i zaczelo wywalac bledy ze nie moze dojsc do jakis sektorow. Predkosc nagrania byla 2.4 x i naped LG nowa nagrywarka.
Pytanie czy to wina płyty czy moze mam obraz gry z bledami sciagniety. A za nowym obrazem troche musze poczekac bo 7 gb tak odrazu sie nie sciagnie:(
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Ale ten EMTC to plus tak? Weryfikacji nie rob, bo to strata czasu. Mysle, ze to wina plyty. Jak nie dzisiaj, to jutro, udaj sie do jakiegos komputerowego i kup Verbatimke albo Platinium.
 

artus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

ta płyta EMTC to plus. A problem z mp3 czy tez uzyta płyta ma zanczenie?? Czy zamkniecie sesji bedzie wpływało na to?? Bo juz 3 płyty nagrałem zwykłe dvd i mp3 nie działa.
Zastanawiam sie czy poprostu mam ta konsole przerobiona. A czy na nie przerobionym xbox odpale nie oryginalen plyty dvd(filmy)??
Przepraszam ze zawracam głowe ale chce miec pewnosc zanim odesle konsole. Dziekuje
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Nie przepraszaj, bo forum jest od zadawania pytan. ;) Na nie przerobionej konsoli takze czyta "wlasne" dvd, DivX'y czy XviD'y... A co do plyty to nie ma znaczenia na jakiej nagrane sa piosenki. Wazne, aby gry nagrywac na plytach DVD+DL. A filmy czy piosenki mozesz nawet na zwykle CD. Czy Ty na pewno nagrywasz na plyty pliki mp3? Moze sa to jakies mp2? Albo cos w tym stylu... no nie wiem?
 

artus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Anlizujac krok po krooczku nagrywana plyte z gra napotkalem na jedna roznice mianowicie jest roznica w pliku .dvd powinno byc tak:

LayerBreak=1913760
nazwa_naszego_obrazu.iso


a u mnie bylo odwrotnie

nazwa_naszego_obrazu.iso
LayerBreak=1913760


... dodam ze plik juz byl sam go nie tworzylem czy moze byc to przyczyna ze nie dziala mi ta gra?? czy nie ma to zanczenia zadnego??
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Kolejnosc tych wpisow nie ma znaczenia. Tak jak mowilem, lec jutro do komputerowego i kup Verbatima. Napisz, czy dziala. Aha jeszcze jedno. Podczas nagrywania najlepiej odejdz od kompa, wylacz GG, ********, przegladarke i inne dupsy. Wplywa to znaczaco na ilosc bledow podczas nagrywania, co zostalo udowodnione i poprarte w tutku nt. nagrywania plyt.
 

artus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Nie mogac powstrzymac ciekawosci znalazlem w domu kolejna plyte dvd+dl firmy memorex wypalilem plytke dla odmiany Xbox_Backup_Creator_v2.8.0.275 o dziwo plytka sie zalczyla wiec konsolke raczej mam przerobiona, ale to tylko trwalo chwile pojawil sie tylko pocztakowy filmik i to by bylo na tyle pozniej czarny obraz. Nastepnie przetarlem plytke pare razy sciereczka liczac ze moze cos zadziala :D
Niestety komunikat ze mam przetrzec plyte. Wiec jutro biegne po plytke verbatima i mam nadzieje ze na tym nosniku pojdzie
p.s mp3 działaja faktycznie to był jakis dziwny format to co nagrywałem
 

artus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Witam. Wszytko gra i chodzi jak powinno. Płytka verbatim predkosc nagrywania 2,4 nagrywarka LG. Dziekuje za pomoc
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pomoc przy Xbox 360 dzis kupiony

Oki, zamykam :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom