Pomoc w decyzji

smir

Użytkownik
Użytkownik
Niedawno kupiłem sobie konsolę na allegro. Gdy paczka doszła okazało się że jest to po serwisowy model zephyr, ale gdy konsolę zarejestrowałem na Xbox.com okazało się że mam jeszcze gwarancję na rroda i e74 do grudnia tego roku, jednak według kodu seryjnego konsola nigdy nie była serwisowana tak wynika ze strony Xbox.com . Po paru dniach użytkowania raz na jakiś czas wyskakuje mi błąd e74, jednak nie chce konsoli od razu wysyłać do m$ bo błąd wyskakuje raz na dwa dni. I tutaj moje pytanie czy lepiej rozebrać konsolę na układy ponaklejać Radiatory na RAM ANA HANA NAND dla XBOX360 RROD (1195375806) - Aukcje internetowe Allegro , dodać dodatkowy wentylator oraz dokupić intercooler na tył konsoli i ją przerobić ( będę przerabiał sam bo mam napęd benq). Czy lepiej czekać aż konsola padnie do końca odesłać ją do m$ a oni ją tak naprawią że po 3-4 miesiącach znowu padnie.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej nie czekać i odrazu wysyłać....
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz gwarancję to nie kombinuj samemu tylko wyślij. Od tego jest gwara, trzeba korzystać.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
zgłoś na infolinii usterke i wysyłaj
 

smir

Użytkownik
Użytkownik
a jeśli do serwisu wysyła się konsolę już raz naprawianą to naprawiają ją drugi raz czy dają nówkę?
 

krysin

Użytkownik
Użytkownik
stary model konsoli więc moim zdaniem dostaniesz nówkę , chyba że ci naprawią :D ale lepiej by było jak by ci nówkę wysłali.
 

smir

Użytkownik
Użytkownik
jest to model premium technologia zephyr i już raz był w serwisie
 

krysin

Użytkownik
Użytkownik
To będzie 2 raz :] i za free ci naprawią.
 

sammael74

Użytkownik
Użytkownik
ja jak wyslalem swoja konsole do serwisu drugi raz z rodem to mi odeslali inna,co prawda nie nowke ale nowsza wersje i odpukac ponad rok hula bez problemu
 

Do góry Bottom