Pomoc w Gierkach

Adamek

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie nie posiadam miliona na koncie i chcę kupić używaną grę na Allegro.pl . i nie chce super przepłacać tak do 45zł i znalazłem Gre GEARS OF WAR i Resident Evill 5 i czytałem troche o " prezydencie ;) " i gra wydaje się interesująca nie wiem jak sie ma ta pierwsza . Wiec licze na was co o nich mi powiecie ;)) Lub polećcie coś sami przemawia też do mnie HALO 3 lub jakakolwiek wersja ale na Allegro pustka ;)) THX
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


ja często zaglądam do tego ziomka......
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Zobacz też na gametrade.pl. Dobry serwis opierający się na wymianie, kupnie / sprzedaży gier.
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Polecam gametrade.pl, nie raz zrobiłem tam wymianę jak i kupno taniej niż na allegro stały gry w tym samym momencie!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
za 45 zł dostaniesz już GTA 4, najlepszą gre na Xboxa wg mnie i wieeelu wielu innych :)
 

Adamek

Użytkownik
Użytkownik
GTA IV Osobiście już ją przeszedłem ;) Świetna gra ale wkurza ten telefon chcesz pograć sobie swobodnie po jeździć czym itp a oni spamują ci telefonami . Wkurzające ;)). Według mnie świetną grą jest Mass Effect 1 jak i 2 gra wciąga na wiele godzin . Dzięki za propozycje z 1 propozycji od kolesia z Allegro chyba kupie HALO3 każdy o niej mówi a jest podobna do Mass. Przejże jeszcze wasze stronki z wymianami gier.
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Zajrzyj jeszcze tu XBOX 360 - muve.pl
 

Guli08

Użytkownik
Użytkownik
Halo 3 jeżeli lubisz szczelaninki kosmiczne to warto kupic fajna gierka i sie szybko nie nudzi oraz jest dużo części więc polecam :D
 

Do góry Bottom