pomoc w nagraniu gier

kamil17

Świeżak
Świeżak
Cześć
Dwa dni temu kupiłem przerobionego xboxa. Wiem od sprzedawcy, że ma najnowszy soft lecz nie wiem konkretnie jaki. W informacjach systemowych jest coś takiego:d 2.0.13599. Sciągnąłem obraz gry NBA.2K11.XBOX360-MARVEL, ale nie mogę go wypalić. Próbowałem to zrobić w programie imgburn na płyty DL EMTEC. Za każdym razem jak wkładam płytę xbox jakby jej nie widział. Mam nagrywarkę TSST Corp L632D. Inne gry jak mafia 2 i fifa 2011 nagrane przez sprzedawce działają. Możecie mi wytłumaczyć ewentualnie skierować do postu w którym znajdę odpowiedź? Przejrzałem wiele tematów, ale nie bardzo wiem co dalej zrobić.
 

Maciu88

Świeżak
Świeżak
Najpierw musisz obraz przez abgx przepuscic a potem plik dvd. nagrac w img burn wpisz na necie jak nagrywac gry na xbox 360 i duzo poradnikow znajdziesz :). Mam nadzieje ze chociaz troche pomoglem.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
za niskie lt
 

kamil17

Świeżak
Świeżak
dzięki za odpowiedzi.
Przez program abx przepuściłem.
Co do odpowiedzi dot niskiego LT - to nie rozumiem
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
konsola ma za niska przerobke i dlatego zapewne nie dziala zostanie ci obnizenie wave w grze
 

kamil17

Świeżak
Świeżak
Dzięki poszukam sposobu na zmianę tego wave. Czy można jakoś sprawdzić jakie LT posiada konsola? I czy to nie dziwne, że płyta nawet nie startuje? Wczytuje ją przez parę sekund a następnie wyświetla komunikat otwórz napęd. I czy można grę przepuszczać kilka razy przez ABX czy trzeba sciągnąć ponownie obraz? . Próbowałem na różnych ustawieniach, które znalazłem w necie, dlatego pytam.
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
A nie jest to czasami slim? Bo w tej wersji xboxa czasami pojawial sie taki blad po prserobce.

nabazgrane na LG - P500
 

kamil17

Świeżak
Świeżak
Nie, jest to xbox arcade z 2008, przerobiony podobno najnowszy soft, ale nie wiem jak to sprawdzić, zmarnowałem już 10 płyt. Dodam, że nagrane płyty mafia 2, mortal combat i fifa 2011 nagrane przez sprzedawce działają, więc to raczej coś ja źle robię.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
A na pewno dobrze masz ustawiony imgburn? Masz ustawiony layerbreak ręcznie w opcjach nagrywania?
 

Do góry Bottom