1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w rozpoznainiu konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GrubyVW, Styczeń 24, 2012.

1. GrubyVW

GrubyVW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Witam kupiłem w zeszłym tygodniu Xbox'a 360 z HDMI . Data produkcji to 27.08.2007 rok i nie mogę rozpoznać jej wersji. Posiadam zasilacz 203W.Załączę zdjęcia :
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Dodam że szukałem jak rozpoznać xbox ale nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1189
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    zephyr

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. GrubyVW

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Dzięki . Skoro już wiem jaka to konsola to co powiecie na temat RROD czy jak będę dbał to trochę pogram ??

5. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeśli chodzi o płytę główną to Zephyr

edit:
    Ja posiadam tą wersje konsoli od 3-4 lat. Po roku użytkowania padła na E74, była w serwisie M$ i działa do dzisiaj

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1189
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    nie ma jak szanowac pograsz moze rok moze tydzien, tylko nie pisz ze godzine pograss izrobisz przerwe bo to najgorszy pomysl

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

7. GrubyVW

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    W sumie to gram 3 - 4 h i kończe granie , jednak przed wyłączeniem zawsze czekam z 20 minut ,aż ostygnie. I nie wiem czy dobrze postępuje.

Wczytywanie...

Poleć forum