Pomoc w wyborze telefonu .

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam zamiar kupić telefon, najchętniej dotykowy, głównie mnie w nim interesuje internet, gdyż swojego komputera nie mam a sporo korzystam. Mam w domu router wobec czego wi-fi byłoby super. Jestem w temacie zielony, wobec czego czekam na sugestie na temat wyboru . Nie wiem też, czy lepszy jest Android czy coś innego. Co do ceny to tak do 500zł.
 

v4n3llu5

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam zamiar kupić telefon, najchętniej dotykowy, głównie mnie w nim interesuje internet, gdyż swojego komputera nie mam a sporo korzystam. Mam w domu router wobec czego wi-fi byłoby super. Jestem w temacie zielony, wobec czego czekam na sugestie na temat wyboru . Nie wiem też, czy lepszy jest Android czy coś innego. Co do ceny to tak do 500zł.
Jak bd polował to wyrwiesz SE Neo V. Możesz szukać też Samsa Galaxy S ale w tej cenie ciężko o zadbany egzemplarz w dobrym stanie. Jak ci nie przeszkadza mniejsza rozdzielczość ( 320x480 ) to szukaj SE Live with Walkman - taki uboższy Neo V z takim samym prockiem i układem graficzym ale z gorszym ekranem i bez microHDMI. Jednak polecam czaić sie na Neo V bo idzie go kupić w tej cenie :)
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
A z samsungów co byście polecali? Myślę nad Galaxy Ace,Mini,S ? Jestem raczej zielony w temacie więc proszę o pomoc.
 

Do góry Bottom