Pomoc w wybraniu Xboxa 360 Slim

Darec87

Świeżak
Świeżak
Witam, jak wiadomo jestem świerzakiem i proszę o trochę wyrozumiałości w razie moich pomyłek! Mianowicie pragnę kupić sobie Xboxa 360 Slim, na allegro znalazłem coś takiego X-BOX360 SLIM 4GB GWARANCJA MS SKLEP LT+ (1345794689) - Aukcje internetowe Allegro. Jak widać na aukcji jest napisane iż można wgrać oprogramowanie LT+ do tego mogę dokupić dysk 250gb za 200zł i biorę pod uwagę tylko odbiór osobisty! co o tym sądzicie czy ta nowa przeróbka faktycznie dobrze działa na wersji slim? Bardzo proszę o odpowiedzi! Pozdrawiam.
 

kozman

Użytkownik
Użytkownik
Póki co nie ma LT+ w wersji dla slima, więc trzeba bedzie jeszcze czekać.
Do kiedy? nikt tego nie wie.
 

Darec87

Świeżak
Świeżak
Hmm... to ciekawe dlaczego na allegro ogłaszają że już mogą ją przerobić?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Bo chcą naciągnąć idiotów? Może nie wiedzą, że LT+ nie obsługuje podmian napędów, które są wymagane w wersjach Slim.
 

Darec87

Świeżak
Świeżak
OK, wiec przeróbki jeszcze nie ma... ale Xbox slim można kupić... a gdy przeróbka się pojawi w tedy konsole przerobić!
 

Peszek

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, lecz pamiętaj - jak przerabiasz konsolę, nie masz dostępu do internetu w nim, przy czym tracisz dużo fajnych rzeczy. Chyba, że lubisz ryzyko, i podłączysz się do neta na przerobionej :)
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jak wiadomo jestem świerzakiem i proszę o trochę wyrozumiałości w razie moich pomyłek! Mianowicie pragnę kupić sobie Xboxa 360 Slim, na allegro znalazłem coś takiego X-BOX360 SLIM 4GB GWARANCJA MS SKLEP LT+ (1345794689) - Aukcje internetowe Allegro. Jak widać na aukcji jest napisane iż można wgrać oprogramowanie LT+ do tego mogę dokupić dysk 250gb za 200zł i biorę pod uwagę tylko odbiór osobisty! co o tym sądzicie czy ta nowa przeróbka faktycznie dobrze działa na wersji slim? Bardzo proszę o odpowiedzi! Pozdrawiam.
i słownik ortograficzny do tego Slima (moim zdanie 4 gb to za mało)
 

krzywo

Użytkownik
Użytkownik
4gb to na save, jest a dysk można dokupić
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
tak ale demo to może sobie jedno ściągnie. albo DLC (jak się cudem zmieści bo save'y wykasuje;)).

4gb to ja w samochodzie z mp3 wożę.
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Wziąłbym Slima z 250GB - przestrzeń robi swoje i pełno gier można zainstalować. Do tego Kinecta, ponieważ ubaw po pachy można z siebie samego mieć w Dance Central.
 

Darec87

Świeżak
Świeżak
Tak wiem, gdy przerobie konsole nie będę korzystać z internetu! Maiłem PS3 podłączonego do internetu ale i tak nie grałem przez sieć, wiec mi za bardzo nie zależy, Dragon_2009 sorry za błąd, po prostu zwykła literówka, a co do dysku to mam zamiar kupić 250gb, wiadomo że nie będę grać na 4gb...

Już wiem jak on przerabia te slimy: http://allegro.pl/x-box360-slim-4gb-gwarancja-naped-z-lt-i1347619617.html raczej nie chcę takiej konsoli.
 

Do góry Bottom